fot. @ciociaewaaa_foto

Wrocławskie festiwale wchodzą w nowy miesiąc z kolejnymi ogłoszeniami. Wrocław Hip Hop Festival dołożył do line-upu szóstego rapera, natomiast do składu One Love Music Festival dołączyła polska wokalistka, która umiejętnie łączy r&b, soul i elektronikę.

Jeszcze więcej rapu
Line-up rapowej imprezy wzbogacił VNM, elbląski raper, który na początku roku wydał nowy materiał – konceptualny album „Czuz Tu Daj Najs”. To szósty krążek muzyka, który w przeszłości wydawał w Prosto, a od 2015 prowadzi własną wytwórnię De Nekst Best (od tytułu jego debiutanckiego krążka). Nowe ogłoszenie wciąż nie zamyka programu listopadowej imprezy, a wśród zapowiedzianych artystów znaleźli się już Paluch, Szpaku, Jana-rapowanie, Guzior, Słoń oraz DJ Soina.

Nadzieja polskiej muzyki
Do składu – wprowadzonej w zeszłym roku – sceny Alternative dołączyła Rosalie. Wokalistka, która ubiegły rok zakończyła z tytułem najciekawszej nowej twarzy w polskiej muzyce (według plebiscytu Sanki „Gazety Wyborczej”) ma na swoim koncie EPkę „Enuff”, debiutancki album „Flashback” oraz intensywny okres koncertowy. Ostatnio pojawiła się na nowej płycie Taco Hemingway’a – wraz z Dawidem Podsiadło gościnnie wystąpiła w kawałku „Sanatorium”. Rosalie. dołączyła do bogatego muzycznie line-upu sceny alternatywnej, który na ten moment tworzą: FLIRTINI, Bob One & Bas Tajpan, Asian Dub Foundation oraz Black Sun Empire. Natomiast na Main Stage zobaczymy: Chase & Status, Morcheeba, Dub Inc. oraz Tabu.

Za bilet na Wrocław Hip Hop Festival do końca sierpnia zapłacimy 65 zł, natomiast kolejna pula biletów na One Love Music Festival zaczyna się od kwoty 90 zł (cena obowiązuje do 31 sierpnia). Istnieje także możliwość zakupu biletów VIP oraz SUPER VIP. Za bilet łączony, który upoważnia do wejście na oba festiwale zapłacimy obecnie 135 zł.

Wrocław Hip Hop Festival, 22.11.2019
One Love Music Festival, 23.11.2019

Więcej informacji na stronach: www.hiphopfestival.pl oraz www.onelove.pl