Już w najbliższą niedzielę do sieci trafi kolejny klip zwiastujący „Vixtorię” Vixena.

Dzień później, 7.11, na Facebooku MaxFloRec odbędzie się live stream z artystą. Poniedziałek będzie też ostatnią okazją, by zamówić album w pre-orderze na www.MaxFloSklep.pl i zgarnąć wyjątkowe bonusy

Najnowszy obraz Vixena towarzyszyć będzie numerowi pt. „Krok”. Tym razem klipu szukajcie na YouTubie w niedzielę po godz. 13. Utworu, jak i całej płyty, możecie już posłuchać w ekskluzywnym pre-streamie w Tidalu (kliknij TUTAJ!).

„Krok” będzie już 4. (po „Falali”, „Smart Fucking Phonie” i „Vixtorii”) zwiastunem długo wyczekiwanej „Vixtorii”. Poniżej przypominamy wideo do tytułowego singla:

 

Dzień po premierze klipu, 7.11, o godz. 16.30 na facebookowym FanPage’u MaxFloRec odbędzie się live stream z Vixenem. I teraz uwaga: za przygotowanie pytań do artysty odpowiadacie… Wy! Możecie zadawać je do końca weekendu, np. w komentarzach pod postem: SPRAWDŹ!!!

Na www.MaxFloSklep.pl czekają na Was ostatnie sztukiVixtorii”. Zamawiając album w pre-orderze, możecie dodatkowo liczyć na: CD z niepublikowanymi dotąd utworami Vixena, autograf artysty, rabat, pakiet wlep i wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą. Wciąż dostępna jest też opcja zamówienia płyty w zestawie z tematycznym T-shirtem (ZAMÓW!). Oficjalna premiera wydawnictwa już 10.11.

Tekst: Kajetan Balcer i Anna Grabowska (MaxFloRec)

Vixen z tytułowym singlem z „Vixtorii”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ