Od wczoraj, 17.04, można już obejrzeć teledysk do numeru „Cameleona”. Multikolorowe wideo pojawiło się na kanale MaxFloRecTV we wtorkowe popołudnie. Niektórzy fani jednak już rano uzyskali do niego przedpremierowy dostęp. A to za sprawą strony www.tonievixt4pe.pl

Po „PDP”, „Zbysiu”, „Termosie” i „Cukrowej wacie” przyszedł czas na „Cameleonę”. Kolejny singiel zwiastujący krążek „To nie Vixt4pe”otwiera również jego przedsprzedaż. Na www.MaxFloSklep.pl można już zamawiać album z bonusami takimi, jak m.in.: niższa cena czy autograf artysty.

Za realizację wideoklipu do „Cameleony” odpowiada Maksymilian Chałupko. Produkcją muzyczną najnowszego singla, jak większości utworów na krążku zajął się natomiast JRS. To wspólnie z nim Vixen konsultował też ostateczne brzmienie płyty „To nie Vixt4pe”.

Akcja specjalna, z którą związana jest witryna zatytułowana tak samo, jak album Vixena, ruszyła wczoraj (17.04) z samego rana. Wchodząc na www.tonievixt4pe.pl w pierwszej kolejności wyświetla się zagadka do rozwiązania. Podanie prawidłowej odpowiedzi umożliwia zapoznanie się z singlem, a dla zainteresowanych również wzięcie udziału w konkursie. Czas jego trwania obejmuje cały okres pre-orderu. Co wtorek wyłaniany będzie zwycięzca tygodnia. 5 laureatów kolejnych tygodni wspólnie z Vixenem i JRS-em pójdzie do jednego z pokojów zagadek w warszawskim Funescape.

Patronat medialny nad płytą „To nie Vixt4pe” sprawują: Czwórka – Polskie Radio, Glamrap, portal Freestyle.pl, Rap-news.eu, Muzykoholicy, Dyktafonografika oraz magazyn HIRO.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na 18.05.2018 r.

Tekst: Anna Grabowska (MaxFloRec)

fot. okładka singla - Kamil Bartosz
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ