Potwierdzamy, że informacja, którą opublikowaliśmy 1.04 nie była primaaprilisowym żartem. Vixen pracuje nad nowym krążkiem i wyda go w MaxFloRec. Aktualnie raper przebywa w Islandii, gdzie powstają zdjęcia do pierwszego klipu zwiastującego nowy album. Zobaczcie jedną z wykonanych tam fotografii!

Jak pisaliśmy w pierwszy dzień kwietnia, Vixen nagrywa nowy album, który ukaże się nakładem MaxFloRec. Dziś oficjalnie udało nam się potwierdzić tę informację. Otrzymaliśmy również zdjęcie artysty wprost z Islandii. Na tej malowniczej wyspie powstaje właśnie pierwszy teledysk zwiastujący płytę. Wideo ukazać ma się w ciągu najbliższych tygodni na MaxFloRecTV. Aby nie przegapić premiery, subskrybujcie ten kanał: KLIKNIJ!

Przypomnijmy, że na scenie hip-hopowej Vixen działa już ponad 10 lat. Do dziś nagrał aż 12 solowych albumów. Udziela się także jako producent muzyczny. Od wielu lat współpracuje m.in. z Rahimem. Pamiętacie jeszcze wyprodukowaną przez niego „Sekundę” z solowych „Podróży Po Amplitudzie” Rahima?

Na wydanej w październiku ub.r. płycie „OptymistycznieBuki & Rahima utalentowany beatmaker, jakim jest Vixen, odpowiada za produkcję aż 3 numerów: „Pełną piersią” (solowy utwór Rahima), „Nie musisz mieć urodzin” i „Trochę szacunku” (ft. K2).

Szczegóły rozszerzonej współpracy Vixena i MaxFloRec już wkrótce na MaxFlo.pl, MaxFloRecTV i oczywiście u nas!

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ