fot. Fryderyk Slezak

Vixen z okazji swoich 30-tych urodzin, postanowił podzielić się pewnym spostrzeżeniem, dotyczącym realizacji marzeń i priorytetów życiowych. Reprezentant MaxFloRec przyznał, że przez ostatnie lata marzył o złotej płycie. Tego planu – jeszcze – nie udało się zrealizować. Raper jednak wciąż nie składa broni. Nadal serwuje nam potężną dawkę muzyki, czego przykładem są cztery(!) tegoroczne EP’ki: „25%”, „50%”, „75%” i „100%”. Czy kiedykolwiek uda mu się sprzedać 15 tysięcy fizycznych egzemplarzy, którychś ze starszych lub nowych albumów? Tego życzymy!

  • Kiedyś sobie powiedziałem, że do 30-stki chciałbym zrobić złotą płytę. Potem nie mówiłem o tym, bo wydawało mi się to zbyt zuchwałe. Teraz wiem, że nie ma zbyt zuchwałych marzeń, jest tylko strach przed porażką, który nakazuje się nie wychylać, bo będzie wstyd. Trofea nie są najważniejsze, ale mierzyć trzeba wysoko, albo jeszcze wyżej. Jasne, że chciałbym, żeby nowy album przekroczył granicę 15 000 egzemplarzy, bo dzięki temu kolejny będę mógł zrobić na poziomie na który do tej pory nie było mnie stać, to oczywiste. Kreatywność to jedna sprawa, a koszty druga. Muzyka zarabia na muzykę, tak to działa.
    Przyszedł czas, żeby jasno precyzować swoje cele, nawet jeśli wydają się odległe jak stąd do Yokohamy, bo dzięki temu życie ma kierunek. Wiadomo, że są wartości znajdujące się na najwyższej półce, takie jak miłość, zdrowie etc ale te rzeczy, które zakorzeniły się w głowie za dzieciaka cały czas siedzą w tych naszych głupich dorosłych głowach i ciężko je wyrzucić, więc nie wyrzucam😄 Może to wydawać sie puste, może nie, nie mi to oceniać. Idę tylko tam gdzie chciałem dojść jako 12 letni chłopak rapując swój pierwszy kawałek w 2001 roku i wyobrażając sobie siebie na wielkiej scenie, pod którą bawią ludzie, którzy przyszli posłuchać jaki w danych chwilach życia miałem vajb(!) Czasem wydaje mi się, że chce za bardzo, że są rzeczy których nie mogę mieć, jest niepewność, ale z drugiej strony wiem, że chodzi o przekroczenie pewnej granicy i że ta „linia” istnieje, a skoro tak jest to ja ją chce przekroczyć, no bo czemu nie. Podobno zawsze chodzi o energie, którą ludzie muszą poczuć. To ona decyduje czy jest się gotowym, albo jest albo jej nie ma, a jeśli jej nie ma to trzeba robić swoje z całej sily i czekać aż się pojawi, bo się pojawi, jak tylko wcześniej nie zrezygnujesz.
    Dziś obchodzę 3️⃣0️⃣ urodziny🥳 Z tej okazji życzę Wam wytrwałości na Waszych drogach! 🖖🏻 A jak chcesz zrobić mi prezent to zapraszam na www.maxflosklep.pl po album „SERCE” 💛 będzie zajebiście miło, bo pomożesz mi się zbliżyć do mojego celu 🤩
    Ps. a z drugiej strony patrz na te fote, bo jest na niej coś do czego złota, platynowa, czy nawet diamentowa płyta nie ma podjazdu 😊 – napisał w social mediach.

https://www.instagram.com/p/B24MXhKo5Aa/