Kolejny wywiad z serii PreorderTV, tym razem zrealizowany w Kielcach, w siedzibie MyShow. Gośćmi Mateusza Jędrzejewicza są tym razem Liroy i Borixon, którzy w oparach dymu i unoszącej się wręcz w powietrzu pozytywnej atmosfery spotkali się po latach, przy okazji kręcenia klipu do kawałka Wojtasa „Ol Dirty Dancing”. 

O nadchodzących albumach weteranów sceny, kieleckim rapie, muzycznej ewolucji, początkach hip-hopu w Polsce, zarzutach młodszych raperów / słuchaczy, dotyczących „powrotu dinozaurów dla hajsu” oraz legalizacji i podejściu do marihuany – opowiedzą bohaterowie najnowszego odcinka.

Ponadto dowiecie się jakie atrakcje przygotował Liroy z okazji 20-lecia od premiery Scyzoryka, czy „Przerwa” ukaże się na fizyku, co tak naprawdę łączy Liroya z Palikotem oraz czy planuje on startować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.
Ekipa PreorderTV z góry uprzedza — dźwięk pozostawia wiele do życzenia, cała akcja z wywiadem wynikła spontanicznie, nikt nie był na to przygotowany — podczas luźnej rozmowy u Borixona, któremu serdecznie dziękujemy za gościnę, uznaliśmy, że warto zarejestrować ją przed kamerą i upublicznić.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ