Gliwicki raper Viruz powraca z nowym materiałem! Drugi po wydanej w 2011 roku solowej płycie „Veffekt” album Viruza ukaże się 30 marca. Krążek zatytułowany „Pamiętaj jesteś kimś!!!”, podobnie jak poprzedni, wydany zostanie nakładem RPS Enterteyment. Wśród gości zaproszonych na płytę jest m.in. Peja, Kobra i Bas Tajpan!


Kolejni goście na najnowszym wydawnictwie weterana śląskiej sceny rap prezentowani byli na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. Ostatnim potwierdzonym featem jest udział Peji. Na krążku „Pamiętaj Jesteś Kimś!!!” pojawia się także: Bast Tajpan, Kobra, Paweł K. (Styl V.i P.), z którym Viruz nagrał wcześniej trzy płyty i EP-kę, SpecyfiQ NepiOs z Projektu 12, zespół współtworzący nowosądecką scenę reggae-hip-hop Jahbestin oraz jedyna przedstawicielka płci pięknej na płycie — polska wokalistka i autorka tekstów, co bardzo ciekawe, kojarzona przez fanów zespołów Darzamat czy MidnightDate, Agnieszka „Nera” Górecka.

Viruz to weteran śląskiej sceny rap, współzałożyciel gliwickiej ekipy Styl ViP znanej m. in. ze współpracy z Dono (TeWu), Pihem, HST czy Jajonaszem (Czarne Złoto). Solowy album rapera zatytułowany „Veffekt” został wydany przez RPS Enterteyment w grudniu 2011 roku.

Najnowszy album Viruza ukaże się nakładem RPS Enterteyment już 30 marca.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ