TONY JAZZU PRODUKCJA zaprasza do sprawdzenia najnowszego teledysku Tony’ego Jazzu pt.: Robimy Dym 200 w mieście. W klipie zobaczycie w nim m.in ekipy, z którymi kręciliśmy pierwszą część (G SQUAD GARAGE), nowe ekipy jak Banzai Drift Team, Zawodników FMX, w tym “Ojca” polskiego freestyle’u motocrossowego Darka Kłopota i Adama Piwońskiego, a także zawodników MMA z BERSERKERS TEAM (m.in. Maciej RÓŻAŃSKI, Marek Sadrakuła, Kamil Roszak).

Oczywiście nie mogło zabraknąć zawodowych kierowców z Volkswagen Golf R Castrol Cup: Jakuba Litwina, Oli Furgał i młodego (16 lat) kierowcy Pawła Krężeloka, który jest najmłodszym startującym w pucharze (dopuszczonym na 3 ostatnie rundy ze względu na licencję, którą otrzyma po ukończeniu 16 roku życia, na razie startuje w Kia Lotos Race).

Videoklip kręcony był podczas targów MOTOSHOW Szczecin 2013, na które Tony Jazzu dostał zaproszenie od organizatora: M-EXPO.com, BWT-MRÓZ. W klipie będziecie mogli zobaczyć pasjonatów sportów motoryzacyjnych i techniki, jak również ciekawie stuningowane auta oraz piękne kobiety i tancerki, m.in. Nielle Diarra, Natalia Nowak i Ewelina Ekalt.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ