Haunted: To mroczny i krwawy utwór w klimacie horrorcore. Motywem przewodnim są psychodeliczne wizje artystów, które na podstawie nabytej wiedzy oraz przeżyć osobistych opowiada o demonach, opętaniach oraz nawiedzeniach i dualistycznych konsekwencjach z tym związanych.
http://youtu.be/ryrR3z1q9GU
Spiritual Awakening: Utwór niosący przesłanie duchowego przebudzenia i pełniejszego oraz mądrzejszego spojrzenia na otaczającą nasz rzeczywistość. Nawołuje do porzucenia kultu ciała oraz skontaktowania się z własnym spirytualnym wnętrzem i odszukania spokoju.

Co-Operations Vol. 1 to debiutancki album-składanka legendy wrocławskiego podziemia — One Man Army, który w naszym kraju znany jest przede wszystkim z mocnych zwrotek w języku angielskim, które wszyscy mogliśmy usłyszeć miedzy innymi na płycie „Kastaniety”.

Na albumie usłyszymy tylko 2 Polaków, a są to: wrocławski producent Amos – The Ancient Prophet oraz popularny w całej Polsce reggae nawijacz Mesajah z grupy Natural Dread Killaz. Reszta to producenci oraz MC z rożnych zakątków naszego globu.

Co-Operations Vol. 1 to solidna porcja hip hopu w stylu lat 90’tych i swoisty powrót do korzeni tej muzyki. Warto sprawdzić, tym bardziej, że cały album można pobrać całkowicie za darmo.

Link do albumu: http://www.karuzelasiekreci.com/One_M…

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ