Pezet i Grobel w programie „Muzyka Nowoczesna” na antenie telewizji RBL.TV W trzecim odcinku „Muzyki Nowoczesnej” – Pezet i Rafał Grobel opowiadają o powrocie boom-bapu czyli hip-hopu w najczystszej formie. Złota era hip-hopu powraca w wykonaniu często nastoletnich artystów. Czy jest to efekt źle pojętej nostalgii? Czy może bunt przeciw obecnemu zalewowi kiczu i powrót do prawdziwych wartości w muzyce? Ciężko o jednoznaczną odpowiedź, ale na pewno można wyrobić sobie własną opinię słuchając świeżych nagrań ze Stanów Zjednoczonych, inspirowanych pionierami hip-hopowej kultury.

Aby ułatwić odpowiedzi na powyższe pytania w trzecim odcinku „Muzyki Nowoczesnej” pojawiają się zarówno klipy artystów młodego pokolenia, takich jak Joey Bada$$ czy Pac Div jak i legend gatunku reprezentowanych przez A Tribe Called Quest czy Mobb Deep.

“Muzyka Nowoczesna” to program, w którym znajdziecie ambitna muzykę elektroniczną oraz szeroko rozumianą muzykę miejską. Gospodarzami programu są Pezet – jeden z najbardziej znanych raperów w Polsce oraz Grobel – DJ i promotor, który w swoich działaniach na rynku muzycznym zaciera międzygatunkowe podziały.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ