Już za niespełna dwa miesiące, bo 9-tego lipca na półki sklepowe trafi drugi solowy album Mrokas’a. Prezentujemy drugą video zapowiedź tej płyty. Ekipa PakolTV towarzyszy Mrokasowi przy tworzeniu albumu skrupulatnie rejestrując sesje nagraniowe, a dociekliwy Jędrzej jak zwykle wypytuje o wszelkie szczegóły budujące otoczenie rapera.

Tym razem Mrokas opowie trochę o singlach z albumu Luxus Na Raty, o domniemanym konflikcie z Paluchem oraz o kontrowersjach związanych z wydaniem albumu w MyMusic. Nie zabraknie również mini klipów ukazujących fragmenty utworów z płyty oraz konkursu z nagrodami. Sprawdź, słuchaj, jaraj się tym i koniecznie podaj dalej!

„Jestem na końcowym etapie prac nad Luxusem na raty. Uważam, że to mój najlepszy album, najbardziej dopracowany i bez kompromisowy! Po latach tworzenia muzyki w końcu zaczynam się czuć nie tylko raperem, ale artystom wszechstronnym, który nie lęka się eksperymentów muzycznych. Każdy niszczący standardy numer to dla mnie kolejny etap rozwoju. Dzięki temu moja pozycja wśród ludzi, którzy jarają się moją muzyką wzrasta i zaraża kolejnych wymagających odbiorców! Tworzę muzykę tylko i wyłącznie dla Was i pierdole ograniczonych umysłowo skostniałych odbiorców miejskiej muzyki. Haters Gona Hate, a ja karmie się Waszą nienawiścią! Big Up! — Mrokas”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ