Nizioł zapowiada drugi teledysk z “Banita Mixtape”!

Na początku marca br. Nizioł z Kaczym udali się do Stanów Zjednoczonych po to, aby zrealizować tam jeden z teledysków promujących projekt tego pierwszego – “Banita Mixtape”. W Nowym Jorku nakręcili obraz do utworu, pt. “Swojaki”, gdzie gościnnie dograł się reprezentant Infamous Mobb Deep – Big Twins! Taka muzyczna podróż, choć nie jest wyjątkiem na polskiej rap scenie, to na pewno ogromne wydarzenie.

Na klipie “Swojaki” będziemy mogli zobaczyć wiele ciekawych, a przede wszystkim legendarnych miejsc, jak Queens Bridge, znanych z klipów Mobb Deep. 

14 kwietnia do sieci trafił pierwszy klip zapowiadający album “Banita Mixtape: Nizioł + Goście”, stworzony do numeru “Banita Team”, gdzie gościnnie dograli się, m.in. Kaczy Proceder, Egon NON Koneksja czy ekipa Syndykat: sprawdź! Na dzień dzisiejszy liczy on już ponad pół miliona(!) wyświetleń w serwisie Youtube.

ODNOŚNIK DO PREORDERU ZNAJDZIECIE: TUTAJ!!!

 Ostatni okres dla Nizioła jest bardzo owocny. Jego dwa single: “Dziękuję”, “Jak nie my to kto”, promujące ostatni solowy album “Pretekst 2” pokryły się złotem (info!), natomiast rodzimy zespół – Syndykat, uzyskał status złota za płytę “Syndykator”, oraz dwie platyny za single “Warto żyć” i “Pan to nie ja” – info: tutaj! Zapowiedź klipu “Swojaki” (ft. Kaczy, Big Twins) – poniżej:

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ