Założyciel labelu TiW Music jest jednym z 7 jurorów konkursu #RWP2017

Za jurorskim stołem towarzyszą mu: Jano Polska Wersja, Guova, Dudek P56, Rest Dixon37, Nizioł oraz Ero JWP. To właśnie oni oceniają wasze zwrotki, bo po by na końcu Hinol mogł wybrać najlepszego z Was i nagrać z nim numer!

Reprezentant składu ZDR wydał ostatnio swój czwarty już album zatytułowany “Obraz jak żywy”, który był promowany klipem “Uwolnij mnie”sprawdź!

Jeśli zatem Wasz rap będzie dla niego żywy i autentyczny to z przydzielonej TPS-owi grupy 20 osób, aż 5 zostanie uwolnionych i będzie miało zapewnione miejsce w półfinale!

Eliminacje konkursu #RWP2017 trwają do 4 września. Zasady są proste: 5 bitów do wyboru, a wersy na ich kładzione mają dotyczyć tematu Rapu w Polsce.

Zatem nie zwlekajcie i ślijcie swoje 90s.(!) klipy na maila: rwp2017@onet.pl. Każdy nadesłany film zostanie opublikowany na youtube’owym kanale konkursu Rap w Polsce-sprawdź playlistę zwrotek konkursowych!

Pełny regulamin do sprawdzenia na stronie rapwpolsce.com

Przebieg konkursu:
Etap I Eliminacje (temat: “Rap w Polsce”)-wybór 100 uczestników;
Etap II- Faza Grupowa– 5 grup po 20 uczestników (z jednej grupy Juror wybierze 5 uczestników, natomiast 15 uczestników zostanie wyłonionych według największej ilości wyświetleń na Youtube);
Etap III- Półfinał– 2 grupy po 20 uczestników (z jednej grupy Juror wybierze 5 uczestników;
Etap IV- Finał– 10 uczestników spośród, których Hinol wybierze zwycięzce konkursu, z którym nagra wspólny numer!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ