Ekipa HipHopKoncert i Let’s Book zaprasza na Tour of the Year 2, czyli drugą odsłonę najlepszych rapowych imprez w Polsce. Po doskonale przyjętej pierwszej edycji tego cyklu, dla organizatora oczywiste było, że Tour of the Year 2 po prostu musi się odbyć.

TOTY rozpocznie się 19 lutego koncertem w Warszawie, a wielki finał odbędzie się 20 marca we Wrocławiu. W międzyczasie tornado uderzy w Białystok, Szczecin, Zieloną Górę, Łódź, Poznań, Gdańsk, Kraków oraz Katowice.

Tym razem organizatorzy postawili na młodych artystów, do których z pewnością należy przyszłość polskiego rapu. W ostatnim czasie freshmeni coraz mocniej zaznaczają swoją pozycję na scenie zyskując z każdym tygodniem coraz większą rzeszę fanów. Tegoroczny lineup nie pozostawi suchej nitki na uczestnikach koncertów, a ogień na scenie wzniecą: Żabson, Deys, Guzior, Kartky, WacToja oraz Igrekzet. O TRAPOWY before i after na każdym show, zadba niezawodny duet producencki z Wrocławia – HVZX.

Jeśli brakowało Wam porządnych koncertów, niesamowitej energii na scenie oraz dobrze dobranego i świetnie uzupełniającego się lineupu – nie może Was zabraknąć na Tour Of The Year 2.

10 miast
Ponad 3000 km
Wspólna scena

Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

GŁÓWNE WYDARZENIE: WEJDŹ!

Oznaczając trasę na portalach społecznościowych korzystajcie z następujących hashtagów: #TOTY #TourOfTheYear #HipHopKoncert #LetsBook

Jeśli chcecie jako pierwsi otrzymywać najświeższe informacje oraz przecieki dotyczące trasy zapraszamy na snapchata – SoLuckyLukee

PLAKAT:

1ec1ec69-d9db-4e85-86ce-e1c3c6f24a74

 

Facebook Comments