Prezentujemy na łamach rap-news.eu najnowszy teledysk zrealizowany do utworu “Wreszcie ja?” Tomba. Produkcją bitu zajął się FrytaBeatz. Poniżej znajdziecie również jego komentarz na temat odejścia z SB Maffija oraz Stoprocent (+ komentarze Solara, Białasa i SB Maffija)

Realizacja/Mix/Mastering: DJ Johny Nobocoto Studio
Zdjęcia/Montaż: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Tomb komentuje swoje odejście z SB Mafija i Stoprocent:Ok, od teraz można mówić, że zacząłem rapować na poważnie. Pisałem niedawno, że chcę wrócić do stanu umysłu z WT2, żeby nagrać WT3 tak jak to powinno być nagrane. Pisałem, że się ogarniam, wstrzymuję od alkoholu i katuję robieniem rapów. Pisałem, że po tym klipie zrobi się dziwnie, ale tak ma być, żeby było dobrze. Pora przejść do konkretów:
1. Odchodzę z Stoprocent
2. Odchodzę z SB Maffiji
3. Zakładam PANTEON i tylko i wyłącznie TU zamierzam się od dziś realizować, niedługo przedstawię resztę ekipy.
Nie, to nie jest prowo. To przemyślana, dorosła i męska decyzja. Jestem facetem, ojcem i chcę być tylko i wyłącznie u siebie, trzymając w rękach całą odpowiedzialność za swój los. Koniec taryfy ulgowej – w obie strony. Od dziś jestem nowym człowiekiem. Na dniach newsy o tym co się będzie dalej działo.
Jeszcze kilka słów co do moich odejść: Hejterzy, nie zacierajcie rączek, nic nie odjebałem, odchodzę z własnej woli z czystym sumieniem. Wiem że wiele osób marzy, by być chociaż w jednej z tych ekip, ale trudno… Wyfruwam z gniazda i nie mam zamiaru płakać Mamo i Tato (Maffijo i Wini), połączyła nas muzyka, a najlepszą zrobię sam. Pozdrawiam wszystkich załogantów SB Maffiji oraz Stoprocent, wszystkim bez wyjątków życzę jak najlepiej. Mixtape SBM powinien wyjść z moim nienaruszonym udziałem, a z Solarem i Białasem już 8 kwietnia 2016 gramy w Koszalinie”

+ komentarz Solara:Dzisiaj oficjalnie Tomb Wystudzony Temperament odszedł z SB Maffiji żeby tworzyć swoją ekipę. Wszystkie pozostałe sprawy (mixtape sb maffiji i koncert w Koszalinie 08.04 do którego link w komentarzu) domkniemy oczywiście tak jak miało być. Łukaszowi oczywiście szczerze życzę powodzonka i dziękówa za tyle lat pchania tego gówna razem. Wiele za nami, jeszcze więcej przed. 5

+ komentarz Białasa:Tombik atakuje nowym sobą :) trzymam kciuki i kibicuje jak zawsze :) Niejedno za nami i na pewno niejedno przed nami! :) BOOM!

+ komentarz SB MAFFIJA:Tomb Wystudzony Temperament w nowej odsłonie :) Między Nami nic się nie zmienia i czy Maffija czy Panteon pchamy to gówno razem cały czas :) 8 kwietnia w składzie Solar/Białas, TomB i Dj Johny widzimy się w Koszalinie :)

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ