fot. Alan Kurc

Chada rozpoczyna trasę koncertową promującą najnowszą solową płytę „Recydywista”!

  • Dopytywaliście się ciągle o koncerty… No to ruszamy z tematem Jeżeli chcielibyście zobaczyć mnie w jakimś mieście, to napiszcie w komentarzach gdzie to ma być i oznaczcie potencjalny klub – niech organizatorzy wiedzą, że jest zapotrzebowanie na rap! – przekazał reprezentant Step Records, który również udostępnił video zapowiadające początek trasy koncertowej (video poniżej).
Trasa koncertowa rozpocznie się już 2. marca w Krakowie i 3. marca w Warszawie, gdzie wystąpi jako support przed gwiazdą amerykańskiej sceny – The Game’em.

Chada po opuszczeniu zakładu karnego wydał album „Recydywista” (premiera: 01.12.2017r.), który nagrał wspólnie z producentem RX. „Recydywista” to zapis ciężkich przemyśleń rapera na temat swojego dotychczasowego życia czy polskiego wymiaru sprawiedliwości. To sposób na pozostawienie przeszłości za sobą i zarazem przestroga dla wszystkich osób chcących podążać wyboistą drogą Chady. Bez wątpienia jest to jeden z najbardziej osobistych krążków rapera.

The Game, ONYX, Macklemore… 10 najlepszych koncertowych importów: luty, marzec, kwiecień 2018 – sprawdź terminarz!

Trasa koncertowa Chady

Dopytywaliście się ciągle o koncerty… No to ruszamy z tematem ;) Jeżeli chcielibyście zobaczyć mnie w jakimś mieście, to napiszcie w komentarzach gdzie to ma być i oznaczcie potencjalny klub – niech organizatorzy wiedzą, że jest zapotrzebowanie na rap!

Opublikowany przez Tomasz Chada na 7 lutego 2018

 

 

Darmowy licznik odwiedzin

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ