Prezentujemy na rap-news.eu najnowszy teledysk zrealizowany do utworu, pt. “Miłosierdzie”. Jest to czwarty singiel promujący drugi album Tau – ,,Restaurator”. Produkcją bitu zajął się Sherlock, natomiast obraz wykonała ekipa 9 Liter Filmy.

Tytuł: Miłosierdzie
Rap / Tekst: Tau
Muzyka: Sherlock
Album: Restaurator
Miks/Mastering: Marek Dulewicz
Realizacja nagrań: Wojciech Niebelski / United Records
Okładka: SewerX
Label: Bozon Records
Data premiery: 15.12.2015 r.

Teledysk:
SCENARIUSZ: Piotr “TAU” Kowalczyk, Błażej Jankowiak
PRODUCENT WYKONAWCZY: 9LITER FILMY
REŻYSERIA/ZDJĘCIA/MONTAŻ/KOLOR KOREKCJA: Błażej Jankowiak
KIEROWNIK PRODUKCJI: Szymon Tomalik, Sebastian Pilecki
KOORDYNATOR PRODUKCJI: Irek Jankowiak
ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI: Michał Pałasz
KAMERA: Błażej Jankowiak, Krzysztof Płużek
ŚWIATŁO: Krzysztof Płużek
MAKE UP: Agata Dziopak

,,Restaurator to inaczej Odnowiciel. Determinacja w poszukiwaniu prawdy o Bogu sprawiła, że ruszyłem drogą wiary w świadomy i dojrzały sposób. Od chaotycznego i nadgorliwego neofity aż po gorliwego i zrównoważonego naśladowcę Chrystusa, który jest rzeczonym Restauratorem. Przyglądając się ziemskiemu życiu Jezusa nie sposób przeoczyć krzyża, który jest integralną częścią Jego nauk. Tau, to inaczej krzyż, który symbolizuje cierpienie i poświęcenie bez którego nie możemy otrzymać daru zrozumienia drogi Miłości i Miłosierdzia w kontekście praw Ewangelii. Żyję w Nim i dlatego On działa przeze mnie. Wszyscy potrzebujemy odnowy duchowej, restauracji. Mocą Tego, który Jest. I nigdy nie jest za późno by jeszcze raz przyjrzeć się skomplikowanej Budowli jaką jesteśmy,
a następnie starać się jak najdokładniej poznać jej najważniejsze wnętrze – Ducha.
Słowa mogą burzyć, słowa mogą budować. Człowiek to jest Budowla – ja znam Restauratora. Tau (21.10.2015 r.)”

I kilka słów o projekcie od strony muzycznej: ,,‎Restaurator to projekt jakiego w historii polskiego rapu prawdopodobnie jeszcze nie było. Nie tylko ze względu na unikatowy przekaz, ale również z powodu zróżnicowania muzycznych klimatów zawartych na albumie. Prawie każdy utwór jest osadzony… w innym gatunku muzycznym, co nie przeszkadzało w utrzymaniu spójności płyty i zachowaniu jej w konwencji rapu.
I tak oto znajdziemy m.in. Trueschool, Newschool, Trap, Cloud, Soul, G-Funk, Drum’n’Bas, House czy nawet Rock.
Do stworzenia warstwy muzycznej albumu zaprosiłem jednych z najlepszych producentów muzycznych w tym kraju. W kolejności alfabetycznej: Chris Carson, Gibbs, Julas, Pawbeats, Sherlock, SoDrumatic, Zdolny. Oprócz tego na Restauratorze znajduje się muzyka o. Jakuba Waszkowiaka OFM, kilka moich produkcji oraz beat, który wyszedł spod ręki Gawvi czyli flagowego producenta Lecrae, dwukrotnego już zdobywcy prestiżowej nagrody Grammy.
Miksem i masteringiem albumu zajął się Marek Dulewicz co gwarantuje optymalne, mocne, rapowe brzmienie. ”

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ