W sieci pojawił się nowy klip Sulina.

“Nie licz mi” to kolejny kawałek promujący solo artysty, pt. “Ponad tym”. Za produkcję utworu odpowiada K4M Beats. Video to dzieło ekipy Illegal Studios.

Od dzisiaj krążek “Ponad tym” dostępny jest we wszystkich dobrych sklepach muzycznych. Album w wersji DELUXE, zawierający dwa dodatkowe utwory oraz autograf artysty dostępny tylko na www.preorder.pl ! Wydawnictwo można również nabyć w specjalnych pakietach z okolicznościową odzieżą.

Niedługo po ozłoceniu się debiutanckiego albumu „Taksydermia”, Sulin zapowiedział kolejne solowe wydawnictwo. Krążek, który od dziś dostępny jest w sklepach muzycznych, to kolejny krok w progresie muzycznym rapera oraz pstryczek w nos dla wszystkich krytyków.

„Ponad tym” to materiał pełen emocji, wzbogacony śpiewanymi refrenami, które wyróżniają się pomysłowością. Agresywny, ochrypnięty wokal świetnie współgra z szarżującymi, nowoczesnymi bitami. Całość to kawał dobrego technicznego rapu, który zagra świetnie zarówno na imprezie jak i na słuchawkach.

Album można zamówić: TUTAJ!!!

Sulin śmiało eksploruje elektroniczne brzmienie i korzysta z obecnych trendów. Robi to z pewnością siebie i wyczuciem, o czym może świadczyć świetny dobór muzyki – raper w staranny sposób wyselekcjonował materiał od głównie młodych, utalentowanych producentów czyniąc „Ponad tym” obowiązkowym materiałem dla każdego fana newschool’u.

Tracklista:
STANDARD:
01. Sulin – Byłem taki smutny prod. Bozz
02. Sulin – Bez reguł prod. K4M Beats
03. Sulin – Czas wyboru prod. Manifest
04. Sulin – Drogowskazy prod. JordanRak.
05. Sulin – Droga Zwycięstwa prod. Dynamic Breath
06. Sulin – Przeładowałem prod. Redi
07. Sulin – Lubię spadać Remix prod. TrzyBit
08. Sulin – Niezniszczalny prod. Danexbeatz
09. Sulin – Chcieli by być tu prod. Juicy
10. Sulin – Ponad tym prod. Andrzej Dybiec
11. Sulin – Przyzwyczajenia prod. Sherlock
12. Sulin – Slow mo prod. PiNE
13. Sulin – Nie licz mi prod. K4M Beats
DELUXE:
14. Sulin – Wszystko okej prod. DrySkull
15. Sulin – Sam prod. B.Melo

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ