5436434

Otsochodzi gościnnie na płycie zespołu SONAR

Teledysk został zrealizowany do utworu “Kilka wspomnień”, który promuje debiutancki album “Pętle”.

Premiera: 14.10.16 – album można zamówić: TUTAJ!

Tracklista:
1. INTRO
2. MIĘDZY WIERSZAMI
3. PĘTLE
4. NA URODZINY gościnnie Ras
5. DEBIUTANTKI
6. PRAWIE WSZYSTKO gościnnie Ten Typ Mes, Holak
7. PERYHELIUM
8. VAGA
9. NDPWDZN
10. ŚWIATŁA MIASTA
11. KILKA WSPOMNIEŃ gościnnie Otsochodzi
12. SEN
13. APHELIUM

Nieczęsto pojawia się zespół, którego pierwsze cztery koncerty to występy na prestiżowych festiwalach. Nieczęsto debiutujący zespół gra muzykę, którą trudno zaszufladkować. Nieczęsto znana, niezależna wytwórnia postanawia po 48 wydawnictwach, wydać pierwszy album całkowicie po polsku. Nieczęsto napisanie tekstów wszystkich piosenek na płycie powierza się raperom.

Zazwyczaj kombinacja tylu nieoczywistości powinna zwiastować wybitną płytę. Wierzymy, że tak właśnie jest w przypadku SONARa. Zapraszamy do odkrycia albumu, który nie mógł powstać wcześniej. Melancholia, triphopowy mrok i klasyczny sznyt instrumentalny w połączeniu z nowoczesną produkcją, a do tego wyjątkowo aktualne teksty. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

Nad całością czuwa Łukasz Stachurko (współtwórca duetu RYSY), obok wokalu debiutującej Leny Osińskiej ciężko przejść obojętnie, Rafał Dutkiewicz potwierdza swój perkusyjny talent nagrywając większość bębnów na setkę, a Artur Boguslawski dorzuca odrobinę swej pianistycznej magii. Całości dopełniają kwartet smyczkowy i sekcja dęta, nadając tej współczesnej produkcji klasyczny sznyt. Za miks i mastering odpowiedzialny jest Mikołaj Bugajak czyli NOON – mistrz klasycznego, hip-hopowego brzmienia. Za teksty odpowiada Mateusz HOLAK, który powoli staje się głosem swojego pokolenia. Pokolenia, które ma wiele do powiedzenia.

Na płycie pojawia się trzech nieprzypadkowych gości. Są nimi raperzy, których zbytnio przedstawiać nie trzeba – weteran Ten Typ Mes, Ras (Rasmentalism) potwierdzający swój mocno ugruntowany wysoki status oraz świetnie zapowiadający się młodziak – Otsochodzi.

“Pętle” to aż 13 utworów, które warto też sprawdzić na żywo, bo SONAR powstał głównie z myślą o koncertach, na które serdecznie zapraszamy.
NINIEJSZY KLIP STWORZYLI:
Reżyseria – Miron Chomacki
Zdjęcia i montaż – Miron Chomacki
Koloryzacja – Łukasz Zyskowski
Wystąpili – Dominika Bryś, Alek Toporek, Sylwia Koronkiewicz, Konrad Rakowski, Anna Zalewska, Rafał Pacuszka, Lena Osińska, Izabela Plewa
Producent wykonawczy – Galan Entertainment

Podziękowania – S’PocoLoco , Miłość Kredytowa 9 , Paweł Rogaliński – More Models
Produkcja – U Know Me Records 2016

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ