35455543

Dziś (21.10) do sklepów w całej Polsce trafił kolekcjonerski zestaw złotych płyt Pokahontaz, „REkolekcja”.

Wyjątek to MaxFloSklep, w którym cały nakład tego Gold Packu został wyprzedany w pre-orderze. Na MaxFloRecTV pojawił się dziś klip do „Nowego rozdziału” Rahima i Fokusa. To oficjalny zwiastun 4. płyty Pokahontaz

W skład „REkolekcji” wchodzą 2 pokryte złotem płyty Pokahontaz, „Rekontakt” i „Reversal”, oraz CD z 14 premierowymi remixami. Zarówno za produkcję większości numerów na 2., jak i 3. albumie Pokahontaz odpowiada DiNO. Mimo więc 3 różnych krążków, „REkolekcja” jest tworem spójnym. Kompozycje utrzymane są w jednakowej stylistyce, Fokus i Rahim uzupełniają się technicznie i lirycznie. Dopełnienie całości stanowią wyjątkowi goście, wśród których znaleźli się m.in.: Buka, Bezczel, Łona, Wuzet, BU czy Lilu.

W skład zestawu w MaxFloSklepie jest już wyczerpany, ale od 21.10. możecie szukać go w Empikach.

Bonusowy krążek otwiera produkcja wrocławskiego duetu White House pt. „Nowy rozdział”. To nie okazjonalny utwór – to zwiastun nowego rozdziału w twórczości Pokahontaz. – Zaczęliśmy już prace nad nowym albumem, który ma wyprodukować nam White House Records – zapowiada Rahim. – Czujemy potrzebę nagrania korzennej płyty na samplowanych bitach – dodaje. Za klip do „Nowego rozdziału” odpowiada grupa Delaflow. Gościnnie pojawiają się w nim LA i Magiera, czyli duet White House.

Nowość wydawnicza Pokahontaz to podsumowanie dotychczasowej twórczości zespołu. To również nowa jakość znanych utworów i zalążek tego, czym w niedalekiej przyszłości uraczą nas śląscy raperzy. Na dodatkowej płycie kultowe już dziś utwory Pokahontaz odświeżyli: DiNO, Vixen, Zetena, DonDe, BeJotKa, Greg, Młody MD, Grafit, Christofer Luca, ViktorV, Adam L i DJ HWR. Jeśli chcecie się dobrze przygotować na Poka4, na Waszej półce nie może zabraknąć „REkolekcji”!

Na www.MaxFloSklep.pl cały nakład limitowanej „REkolekcji” sprzedał się w pre-orderze wraz z wyjątkowymi bonusami. Album dostępny jest jednak m.in. w Empiku oraz na www.empik.com

 

SPIS UTWORÓW NA BONUSOWYM CD „REkolekcji”:

 1. „Nowy rozdział” (prod.: White House, gramofony: DJ Samiryi).
 2. „Habitat (Christofer Luca RMX)” (gramofony: DJ Bambus).
 3. „Życie jest piękne (Vixen RMX)”.
 4. „Passe (Młody MD RMX)” ft. BU.
 5. „Desperado2 (Zetena RMX)” ft. Buka (gramofony: DJ Cut-a-head).
 6. „Nastroje (Greg RMX)” ft. Lilu (gramofony: DJ Bambus).
 7. „Róża wiatrów (ViktorV RMX)”.
 8. „Kuszenie (DiNO RMX)”.
 9. „Mówisz i masz (DonDe RMX)” ft. Bezczel (gramofony: DJ Bambus).
 10. „Sory (Adam L RMX)” ft. Grizzlee.
 11. „Serum (DiNO RMX)” ft. Wuzet.
 12. „Veto (ViktorV RMX)” ft. Łona.
 13. „Patrzę w przyszłość (BeJotKa RMX)”.
 14. „Jeszcze raz (Grafit. RMX)” ft. Emilyrose.
 15. „Gorące serce (DJ HWR RMX)”

 

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ