5436434345

Nowy klip od reprezentanta QueQuality – PlanBe!

Po paru miesiącach przerwy od premiery albumu “Fantasmagoria”, PlanBe powraca z nowym, luźnym utworem, który jest zapowiedzią nadchodzącej płyty.

Dobra wariaty, przez ostatnie miesiące nic nie wypuszczałem – to fakt. Faktem jest też to, że przez ostatnie miesiące naprawdę bardzo dużo się działo, przygotowałem dla was sporo materiału i rozwijałem się w międzyczasie na każdy możliwy sposób. Obiecuje wam, że rok 2017 będzie moim rokiem, powiedziałem to sobie już dawno i dotrzymam danego sobie słowa, teraz daję je też wam. Doceniam każde wsparcie z waszej strony i to co się dzieje jest dla mnie jeszcze trochę niepojęte i momentami w to nie dowierzam, dlatego ogromnie wam dziękuję.
Kawałek Telefony to nie singiel, to tylko mój osobisty track wypuszczony tą jesienną porą żeby podwoić jego siłę i klimat – ale zapowiada naprawdę dużo dużo więcej” – opisuje.

Za zdjęcia oraz montaż klipu odpowiedzialna jest ekipa BanyaType.

PlanBe to młody, uzdolniony wszechstronnie raper, którego label QueQuality wziął pod opiekę widząc w nim spory potencjał.

Fantasmagoria to wspólny album PlanBe i Lanka, który ukazał się nakładem QueQuality w dniu 12 marca 2016 roku.

ALBUM MOŻNA ZAMÓWIĆ: TUTAJ!

Fantasmagoria – urojenie, złudzenie, iluzja, fantastyczność (np. fantastyczne obrazy, wizje); czasem też wymieszanie jawy i snu czy też rzeczywistego świata z fantastycznym.

“Fantasmagoria” jest wynikiem zabiegu artystycznego, mającego na celu wymieszanie szarego obrazu przeszłości z dążeniem do pięknych snów o przyszłości. Nie bazując na żadnych schematach, w krótkim okresie czasu powstał projekt odbiegający od tradycyjnego stereotypu rapu, w którym PlanBe i Lanek stawiają przede wszystkim na styl, klimat i płynność swojej muzyki.

Tracklista:
CD1:
1.Extradycja (Intro) ft. 3003
2.Po to
3.Respekt ft. Białas
4.Za winklem
5.Kickflip
6.Adrenalina
7.Ten Sam
8.Bodźce ft. Kartky
9.Te panny
10.Nayebunny
11.Smutne miny

CD2:
1.Extradycja instrumental
2.Po to intrumental
3.Respekt intrumental
4.Za winklem instrumental
5.Kickflip instrumental
6.Adrenalina instrumental
7.Ten Sam instrumental
8.Bodźce instrumental
9.Te panny instrumental
10.Nayebunny instrumental
11.Smutne miny instrumental
Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ