Altereggo Records z dumą prezentuje drugi singiel PeRJota zatytuowany “Ile razy”.

Klip został zrealizowany w Liverpool i jest zapowiedzią pierwszego legalnego wydawnictwa rapera zatytułowanego “Rap na emigracji”. Preorder albumu rusza w listopadzie.

TELEDYSK: PERJOT X ARCZI SZAJKA “POSŁUCHAJ TYCH SŁÓW” – SPRAWDŹ!

PeRJot to raper pochodzący z Bieszczad, który w podziemiu działa od 15 lat. Można go usłyszeć także na legalnych projektach takich, jak: Drużyna Mistrzów, Altereggo Team Tape. PeRJot obecnie żyje w Liverpoolu, do którego wyjechał za chlebem. W międzyczasie nie zapomniał o swojej pasji, którą również rozwija za granicą czego owocem jest album – “Rap na emigracji”.

Na płycie znajdziecie 13 utworów nagranych w doborowym towarzystwie takich gości, jak m.in.: Onar (Płomień 81), KaeN, Młody M, Rogal DDL, Arczi Szajka Sage czy legenda polskiego punck rocka Siczka (KSU) oraz wielu innych.

Za warstwę muzyczną odpowiedzialni są znani i szanowani w branży producenci tacy, jak m.in. RX Produkcja, BractwoBeats, Juicy czy tez Krowa produkcja.

Podsumowując słowa PeRJota: album “Rap na Emigracji” to duża dawka dobrego stylu oraz szczerego rapu w czasach chaosu. Płyta ma klimat oryginalnego flow plus szczerych tekstów – po prostu to sprawdź.

Pierwszy singiel nagrany z Arczi (SZAJKA) możecie sprawdzić – poniżej:

TELEDYSK: PeRJot (ft. Arczi SZAJKA) – „Posłuchaj tych słów”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ