Prezentujemy na łamach rap-news.eu najnowszy teledysk zrealizowany do utworu “VENOM”, promujący solową płytę Oxona – “Supermoce”. Gościnnie w utworze pojawili się Eripe oraz Dj Roka, a za produkcję bitu odpowiada Skaju.

Supermoce” to koncept-album krakowskiego rapera Oxona, na którym każdy utwór nawiązuje do tematyki komiksowej, odnosząc się jednocześnie do sytuacji z życia codziennego. Dzięki takiej formie osoby, które nie interesują się komiksami, mogą w pełni zrozumieć treść poszczególnych utworów, a miłośnicy historii obrazkowych odnajdą w nich dodatkowe smaczki i nawiązania. Dynamiczne, melodyjne bity z domieszką żywych instrumentów, zróżnicowana nawijka z elementami podśpiewywania, elastyczne flow i pierwszorzędna technika sprawiają, że obok tego albumu nie można przejść obojętnie.

Każdy utwór na płycie ma swoją własną ilustrację, której autorem jest Tomasz Szyrwiel (tesz.pl). Grafiki wraz z tekstami znajdą się w książeczce dołączonej do płyty, wydanej w twardej oprawie, z najwyższą dbałością o szczegóły.

Za bity na albumie odpowiadają: Skaju, DaDi, Kes-a, Matt Wyrzykowski, Mario Kontrargument, Eigus, Sampling Sound Zone, NNFoF. Gościnne zwrotki dograli: Eripe, Revo, Zygson, Delekta, Kojot, Penx, Ad.M.a.

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ