“Cień Boga na ziemi” od Łuszego – nowy teledysk w SB Starter!

Łuszy prezentuje swój drugi teledysk w ramach SB Starter.

“Cień boga na ziemi” to kolejna porcja gorzkiej prawdy bez ogródek wyłożonej na stół, bez zbędnych ceregieli i owijania w bawełnę. Nagromadzenie drastycznych i hardkorowych historii zebranych na długiej trasie do muzycznej rozpoznawalności robi piorunujące wrażenie i wyjaśnia jaki jest korzeń szorstkiego stylu rapera. Jak poznaje się przyjaciół z którymi można “w siedmiu jeść piętkę od chleba”, jak traktuje się gości okradających własne matki i co mogą przypomnieć stare i niemarkowe buty zalegające w szafie? Przekonajcie się sami.

Produkcją kawałka zajął się 2check, a teledysk po raz kolejny zrealizował niezawodny Kooza.

Łuszy – rocznik ‘91. Pierwszy uczestnik akcji SB Starter, której celem jest otwieranie nowych możliwości przed młodymi i ambitnymi zawodnikami z podziemia. Łuszy w kilku numerach zaprezentował się jako ambitny tekściarz i bardzo sprawny raper o dosadnym, wypracowanym już stylu nawijki. Jak mówi sam, jego ambicją jest przywracanie muzyce duszy, a celami nie są wygórowane wyniki liczbowe, a bardziej status jaki muzyka odgrywa w życiu jego słuchaczy.

Singiel Łuszego “Wenus z Milo” został doceniony w podsumowaniu miesiąca Yurkowsky’ego, a ciepłych słów pod jego adresem nie szczędzą m.in. Borixon, Białas, Bonson czy inny uczestnik SB Starter – Jan-rapowanie. Pierwsze  teledyski – “Skrzydła pegaza” i “Cień boga na ziemi” ukazują korzeń z którego zrodził się styl Łuszego, a co z tego wyrośnie? Mobilizacja jest odpowiednia, praca wre, a następne ruchy już niebawem.

SB Starter to trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research podziemia, dlatego też postanowiliśmy całości tych działań nadać konkretne ramy, które pozwolą uczestnikom pokazać się szerszej publiczności. SB Starter może również okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać “Starterów”, jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy już niebawem.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ