Meduzy” to kolejny klip promujący najnowsze solo Kajmana pt. „0#1”. Album, który ukazał się w październiku tego roku doczekał się następnego video, za które odpowiada ekipa Origami Graphics. Bit to dzieło S.S.Z. (Sound Sampling Zone). Gościnnie w numerze pojawił się Sztoss.


Krążek „0#1” dostępny jest cały czas na www.preorder.pl

“0#1” (czyt. Zero Numer Jeden) to nowy początek na drodze kieleckiego rapera. Charakterystyczny i niepodrabialny styl, który nadawał dotychczasowej muzyce Kajmana sporej dozy indywidualności i czynił ją nietuzinkową, wyklarował się w postaci nowoczesnego brzmienia i jeszcze bardziej zaawansowanego warsztatu wokalnego. Nie brak tutaj zabawy słowem, podśpiewywania – doświadczony MC ze swobodą ujarzmia nowoczesne i różnorodne bity. W efekcie najnowsze solo Kajmana to pozycja obowiązkowa dla każdego fana mainstreamu robionego ze smakiem i wyczuciem.

Treściowo album to bezkompromisowe wersy. Obok imprezowych bangerów, kielecki raper serwuje słuchaczom garść przemyśleń oraz cierpkich słów w kierunku rap sceny. Jest przy tym bezpośredni i szczery do bólu, co w polskim rapie jest obecnie rzadkim zjawiskiem.

Muzycznie album to dzieło kolektywu czołowych polskich producentów. Za mix i master oraz aranżacje niektórych utworów odpowiada Julas. Tym samym krażek nie odstaje brzmieniowo od produkcji zza oceanu, będąc jedną z ciekawszych tegorocznych propozycji roku 2015. Goście oraz producenci odpowiedzialni za za warstwę dźwiękową “0#1” zostaną ujawnieni niebawem.

O projekt graficzny albumu zadbał Pat Kustoms.

Tracklista: 01. ZEW 02. TERAZ JUŻ WIEM 03. UCIEC STĄD ft. LUKA 04. G.K.F.I. 05. FALE ft. GRUBSON 06. D.M.H. /Dzisiaj Mam Hajs/ ft. BEZCZEL 07. WRÓG 08. JAK MŁODY BÓG 09. MEDUZY ft. SZTOSS 10. DESTINO 11. DOBRY CHŁOPAK 12. ŻĄDZA KRWI ft. OXON, REVO 13. NIEŚMIERTELNY ft. SASZAN

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ