“TOR” to pierwszy przystanek w podróży po “H1GHWAY”, czyli najnowszej płycie JEDEN.

Jest to droga na wyższy poziom jego twórczości, która przewiduje 5 przystanków wypełnionych przemyśleniami na temat życia i drogi do szczęścia, wizjami i doświadczeniami artysty. Każdy przystanek ubrany jest w świeżą na scenie formę muzyczną na produkcjach zza oceanu na najwyższym poziomie. Nie znaczy to jednak, że ucierpi na tym warstwa liryczna, jako że i ta jest wypełniona błyskotliwymi punchline’ami i wersami pełnymi emocji przez co powinna zaspokoić nawet najbardziej wymagających słuchaczy polskiego rapu.

Każdy utwór będzie zilustrowany stylowym video od niezawodnego Perpetuer’a, które wzmagają wrażenia podczas podróży. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/łaś subskrybuj jego kanał www.youtube.com/JEDEN by zająć sobie swoje miejsce.

JEDEN to młody, utalentowany artysta z głębin podziemia, który z każdym kolejnym projektem udowadnia, że nie da się go zaszufladkować. Jego niezależne działania odbijają się coraz szerszym echem i jak sam twierdzi – jest już gotowy na zderzenie z szerszą publiką.

W tym roku rozpoczął mocną ofensywę w internecie jako że wypuścił jak do tej pory mixtape „workOUT”, 7 luźnych „Strzałów”, 5 odcinków „Infolinii”, czyli informacji ze świata w rapowej wersji oraz EP, którą stworzył w pełni samodzielnie (produkcja, rap, mix, mastering, gafika, video), na której znalazły się utwory takie jak „Chwiliton” oraz „Love”, które cieszą się świetną opinią słuchaczy.

Zawsze szanowałem grę, więc dopóki nie wspiąłem się na wyższy poziom, nie zależało mi na promocji. Tym razem wiem, że ten materiał spodoba się zdecydowanej większości świadomych słuchaczy” – mówi.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ