„Cytuję” promuje album „The HAZE”

Pół roku po premierze najnowszej płyty HZOP „The HAZE” zapraszamy do sprawdzenia bonusowego teledysku do utworu „Cytuję”, który miał być pierwszym obrazem promującym płytę.

„Jest to najbardziej dojrzała płyta spośród mojej dotychczasowej twórczości. Niektóre z numerów były pisane przez kilka miesięcy a niektóre w przeciągu kilku godzin. Tematyka tekstów oraz brzmienia bitów totalnie odbiegają od tego co nagrywałem na poprzednich płytach. Mimo tego dalej zostaję w tematach mocno życiowych opierając się na pewnych ukształtowanych przez lata zasadach. Pracując nad tą płytą starałem się oddać wam jak najlepiej wszystko to co na chwilę jej pisania jest w mojej głowie oraz w moim życiu, jest ona najbliższą mi ze wszystkich dotychczasowych moich płyt. „The HAZE – to ja..”

Czwarta solowa płyta HZOP „The HAZE” zostanie wydana nakładem wytwórni RPS Enterteyment już 23 czerwca 2017 r. Preorder płyty można zamawiać na stronie internetowej www.mymusicshop.pl. Gościnnie „The HAZE” wsparli: Peja/Slums Attack, Paluch, Zbuku, Śliwa, Blasq, Kroolik Underwood, Hellfield, DJ Decks, DJ Danek, DJ BDZ. Muzyka to twórczość producentów z Polski i zagranicy tj. Dies, SoDrumatic czy El Bajto.

HZOP „The HAZE” to mocna płyta z mocnymi wartościami, każdy znajdzie w niej coś dla siebie – od nowoczesnych brzmień do bardzo klasycznego mocnego hip-hopu, każdy znajdzie w niej część ze swojego życia. Zapraszamy do premiery już 23.06.2017 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ