Nowy singiel GrubSona!

“Restart” to drugi singiel z nowej płyty GrubSona pt. “Gatunek L”, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień br. Album ukaże się nakładem Wydawnictwa Agora i Supa’high Music.

„Restart” to udana próba opowiedzenia o tym, co jest w życiu najważniejsze. O drobnych chwilach wypoczynku, który spędzamy z najważniejszymi osobami w naszym życiu. Jednocześnie jest to najbardziej osobisty teledysk w całej dotychczasowej karierze GrubSona.

Długo się nad tym zastanawialiśmy – mówi GrubSon. – Moje dzieci w pewnym sensie grają główną rolę w tym klipie, a do tej pory staraliśmy się strzec naszej prywatności, oczywiście na tyle, na ile było to możliwe. Jest jednak w mojej nowej płycie coś takiego, co mnie samego zmusza do przełamywania pewnych barier. Dla mnie “Restart” to wypoczynek i chwile z moimi bliskimi, i wiem że gdyby ten klip wyglądał inaczej nie byłoby w nim prawdy. Każdy z numerów na albumie “Gatunek L” to bardzo silne emocje, a ja jestem na takim etapie mojego życia zawodowego i rodzinnego, że chcę trwać chwilą i cieszyć się nią.

Poza tym ten klip to również świetna pamiątka i będę do niego wracał już do końca życia – dodaje z uśmiechem.

Jeżeli dalej się zastanawiacie dlaczego… wystarczy go obejrzeć.

Pozycja obowiązkowa dla fanów pozytywnych brzmień!

Teledysk: Grubson / OER feat. Promoe – Rudeboy Stance

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ