Erney z klipem do tytułowego utworu z albumu “VIVA LA”!

Na kanale Youtube nowo powstałej wytwórni internetowej “VINCCI”: VINCCI, która ma za zadanie skupiać w swoim gronie osoby wykazujące potencjał muzyczny z różnych gatunków muzycznych, nie tylko związanych z subkulturą hip-hopu, pojawił się najnowszy teledysk.

Jest to singiel “VIVA LA” promujący najnowszą solową płytę Erneya. Jak sam artysta opisuje: “Koncepcja jej mówi o tym, że nie wolno bać się popełniać błędów, choć bolą. O tym, że można zawsze coś naprawić, nie bać się miłości i też na samą myśl – przychodzi niecenzuralne słowo – starać się nie denerwować na słabe rzeczy, które nas gniotą. Wszystko co sprowadza nas do takich negatywnych emocji jest spowodowane tym, jak żyjemy i jakie mamy życie. Nawet dobre chwilę mogą nas naprostować i pokazać konkretną ścieżkę. Warto jednak pamiętać o tym, że rzeczywistość to jedno, a marzenia to drugie“.

Realizacją, mixem oraz masteringiem całego krążka zajął się Zbylu w NADstudio. Fizyczną wersję można zamówić na erney.pl

O autorze:
Mam 30 lat pochodzę z Rawy Mazowieckiej, obecnie mieszkam i pracuje w Łodzi już od kilku lat (bardzo czuję się Łodzianinem, przeżyłem tutaj najlepsze chwile w życiu). Muzyka towarzyszyła mi od dzieciaka a cała subkultura jest mi dość bliska z głównych powodów, jakim są: uczucie wolności, realizacji pasji i nadziei, że nie jest się zwykłym szarym trybem a to już nie jest takie łatwe odczucie.

fot. kadr z klipu "Viva La"
Facebook Comments