3/4UDGS przy współpracy z SSG prezentują na łamach rap-news.eu pierwszy singiel, pt. “Skrzydła”, który zapowiada najnowszy albumu trzebnickiego rapera – Cornolia. “Wspólny element” to drugi krążek w karierze artysty, a jego premiera zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2016 roku.

W utworze ‘Skrzydła’ usłyszymy także VNM’a i DJ’a Kuarta, podkład to dzieło KPSN’a.

Cornolio – trzebnicki raper, który czynnie działa we wrocławskim podziemiu od 8 lat. 1.5 roku temu wypuścił swój pierwszy solowy album pt. “Przysięgam”, który został bardzo dobrze odebrany przez słuchaczy oraz środowisko muzyczne. Na płycie usłyszeliśmy min. Pawbeatsa, Złote Twarze czy Haja, Rovera i Stocha.
W swoich utworach największy nacisk kładzie na lirykę i emocje. Wspólny element – to drugi tytuł, który wyszedł spod ręki Cornolia. Płyta zawiera ukrytą koncepcję: artysta w każdym z utworów zawarł symbole i wersy, które razem tworzą tytułowy ‘wspólny element’. Sam krążek jest przepełniony głębokimi i szczerymi wersami, które znamy z poprzednich utworów rapera. Za produkcję płyty odpowiedzialny jest Babek, który dzięki klasycznym samplom stworzył niepowtarzalny klimat albumu. Dodatkowo w dwóch utworach, oprócz Babka, usłyszymy produkcje KPSNa i Eljota.

Facebook Comments