Przedstawiamy na rap-news.eu kolejny klip promujący najnowszy album Bosskiego – “Bang&Classic”. Tym razem obraz został zrealizowany do utworu “Rozdajemy Światło”, a jego autorem jest Aga Szuścik. Produkcją bitu zajął się Baltik.

Teledysk przygotowany został wspólnie z wychowankami Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Bielsko-Białej a ujęcia do klipu powstały w LUCE Arena.

Bosski na swojej ósmej solowej płycie przygotował 19 utworów w różnej stylistyce – od trapowych nowoczesnych bangerów zaczynając wędrując poprzez lekkie klimaty jamajskie kończąc na klasycznych hip-hopowych brzmieniach. Tematyka skupia się na kwestiach egzystencji, poszukiwania celu oraz inspiracji do rozwoju na wszelakich gruntach. Nie zabraknie humoru oraz wyjątkowych gości z Polski jak i z zagranicy.

Fani projektu Drużyna Mistrzów także znajdą dużo sportowej treści motywacyjnej… Perełką może być wspólny track nagrany wraz z Sonia Lachowolską oraz legenda muzyki Jazzowej z USA – Kevinem Mahoganym pt.”SPECIAL GIRL”.

Dla słuchaczy ceniących sobie kwestie patriotyczne Bosski przygotował utwór VIVA POLONIA w towarzystwie PIHA i JURASA a także kawałkek w hołdzie „CICHOCIEMNYM” -elitarnym oddziale Armii Krajowej.

Bang & Classic produkowany jest jak zazwyczaj w przypadku Bosskiego w krakowskim STUDIO ZION, Fundamentem muzycznym są podkłady Baltik oraz Ive jednak stali współpracownicy Bosskiego jak Kaj Je West, 71Ghost czy Zich oraz Kubi Producent-a także przygotowali coś od siebie.

Projekt okładki: Agnieszka Szuścik

TRACKLISTA
1.Dobre Słowo Na Rozruch prod.Baltik
2.Społeczny Sarkazm prod.Baltik
3.Perpetum Mobile ft.Krzychu WWS prod.Kubi Producent
4.Jaka Twoja Wartość ft.Daddio prod.Kubi Producent & SAPI
5.Cud Natury prod.71Ghost
6.Jeśli Kochasz prod.IVE
7.Daj Mi Lajka prd.Webster, klawisz-Paweł Harańczyk
8.Special Girl ft. Kevin Mahogany, Sonia Lachowolska prod.Baltik, klawisz- Marek Orlita
9.Viva Polonia ft. Juras, PIH prod.Ive
10.Cichociemni prod.Baltik
11.Rozdajemy Światło prod.Baltik
12.Widzę Go ft.Webster prod.Baltik gitara: Paweland
13.Obowiązki prod.71Ghost
14.Pokonuję Słabość ft. MłodyBosski, Dixon prod.Baltik
15.Szanuj Siebie prod.Ive
16.Rozwój ft.Sonia Lachowolska prod. IVE
17.Kraina Idealna prod.ZICH
18. Tyram Bekę prod.Baltik
19.Antydopalacze prod. Kaj Je West

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ