543657658

Po pierwszym singlu w klimatach mrocznej elektroniki Bisz i Radex wykonują woltę!

Najnowszy utwór dość wyraźnie pokazuje wszystkim, co duet myśli o współczesnym materializmie – i to w niemalże piosenkowej formie! Klip w reżyserii Iwony Bieleckiej z żywiołowym udziałem Igi Góreckiej zapowiada płytę “Wilczy humor”, która w sklepach pojawi się 7 października, ale już teraz można zamawiać ją w specjalnej limitowanej edycji na stronie www.pchamytensyf.pl

Album “Wilczy humor” to między-gatunkowa podróż w dorosłość, w treści pełna dystansu i ironii, a na płaszczyźnie muzycznej odważnie wkraczająca w alternatywę. Jest to całkiem nowy kierunek w twórczości artystów, którzy po raz kolejny zaskakują swoich słuchaczy.

Muzyka: Radek “Radex” Lukasiewicz – założyciel zespołu Pustki, znany m.in. ze współpracy z Moniką Brodką czy Arturem Rojkiem;
Tekst: Jarosław “Bisz” Jaruszewski – raper, poeta, kulturoznawca, członek zespołu B.O.K, zdobywca złotej płyty za album “Wilk Chodnikowy”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

  1. potlacz,to jeden ze zwyczajów Indian,polegał on na obdarowywaniu ubogich ,przez bardziej zamożnych ,przy różnych okazjach,tj.spotkanie wielu klanów ,zaslubiny,czy rozpoczynajca się wiosna,pomył odwołania się do wartoci kultury Indian,uważam za trafiony,podoba mi się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ