We wtorek, 15.03, na kanale MaxFloRecTV pojawił się nowy klip Biaka & HWR-a. Towarzyszy on utworowi pt. „Mój hip hop”. Nakręcony został w rodzinnym mieście artystów, Gliwicach. Wideo promuje płytę „The Winners”, która ukazała się na początku tego roku. Czym dla duetu Biak (MC) & HWR (producent) jest hip-hop?

 

Mój hip hop” to kolejny po tytułowym „The Winners” (ft. Lilu), „Gotowym na wszystko” (ft. Kotzi) , „Sadze” i „Podnieś do góry broń” dowód na to, co podkreślą Biak & HWR – ich wspólna płyta to „prawdziwy” rap i szczery przekaz. Sprawdźcie klasyczny hip-hop w ich wydaniu!

 

– Odwiedziliśmy miejsca, w których za czasów pierwszych nagrań i mocnego zaangażowania w różne elementy kultury hip-hop spędzaliśmy dużo czasu. Wszystkie z nich zmieniły się w większym lub mniejszym stopniu, jednak nie moglibyśmy nie pokazać ich przy okazji prezentacji utworu tej treści – opowiada DJ HWR. – To nasz prywatny powrót do przeszłości: jeden dzień zdjęciowy z chłopakami z firmy BC Records. Jesteśmy zadowoleni z efektów ich pracy. Sentymentalny, miejski klimat został uchwycony tak jak sobie to wyobrażaliśmy – dodaje.

 

Singiel „Mój hip hop” zamówić można w wersji cyfrowej m.in. na sklep.maxflo.pl.

 

Wydawcą albumu „The Winners” jest MaxFloRec. W wersji cyfrowej płyta dostępna jest m.in. na: sklep.maxflo.pl (kliknij, aby zamówić), empik.com, iTunes.com, w Google Play oraz w innych, dobrych sklepach internetowych. Odsłuch krążka możliwy jest na kanale MaxFloRecTV oraz w serwisach streamingowych (Tidal, Spotify, Deezer).
—————————————-­—————————————-­—————————–
11 GORĄCYCH NOWOŚCI MAXFLORECTV:

01. GrubSon – Dżungla – https://youtu.be/dFkdM6a6fjg
02. Buka & Rahim – Krok na szczyt – https://youtu.be/wpYMX_VDPBE
03. Skorup & Jaz Brothers – Drzewo – https://youtu.be/olLkM2FzmVY
04. Kleszcz & DiNO – ILUMINACIsną bzdur – https://youtu.be/85s2gGa-8J8
05. L.U.C, Bisz, Joka, Promoe, Ńemy – Jak słowo daję – https://youtu.be/vX3ySqxeWls
06. Christofer Luca ft. K2 – Przymus – https://youtu.be/RXH-PuBOs3A
07. Bejf – No Rush – https://youtu.be/AzPfM10tHGc
08. K2 – Jutro nadchodzi zawsze – https://youtu.be/BULYCZtLvS8
09. Pokahontaz ft. Wuzet – Serum – https://youtu.be/U6g1CDskIq8
10. Jarecki & BRK ft. GrubSon – Remiza funk – https://youtu.be/TUK_Q7IvUqA
11. Biak & HWR – Gotowy na wszystko – https://youtu.be/QdbHYOE5TBg

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ