SB Maffija Label z premierowym klipem od Bedoesa i Kubi Producent – “NFZ”

Jest to trzeci teledysk promujący album: Bedoes & Kubi Producent “Aby śmierć miała znaczenie” (LP). Za klip odpowiada Lanek.

Na www.sbstuff.pl wystartował właśnie preorder krążka w wersji 2CD. Do dnia premiery można nabyć płytę w wersji 2CD, wzbogaconą o limitowany mixtape Drużyna 2115 “Piosenki o miłości”. Dostępne są także okazjonalne pakiety z bluzą i koszulką.

“Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent. Krążek zawiera 14 autorskich numerów. Na płycie gościnnie udzielili się: Solar, Białas, ReTo, Beteo oraz reprezentanci ekipy 2115: White & Kuqe. Płyta ukaże się 17 lutego, nakładem SB Maffija Label.

– Ta płyta powstała po to “Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.

Kiedy miałem 13 lat marzeniem było dla mnie skomponować dla kogoś utwór. Dziś mam 16 i produkuję całą płytę jako współtwórca albumu. Moje marzenia z czasem przerodziły się w rzeczywistość. Album “Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

W dniu premiery rozpocznie się także trasa koncertowa promująca płytę.

Poniżej prezentujemy wstępną listę miast, które odwiedzą Bedoes i Lanek, który wystąpi jako DJ.

Koncerty:
17.02 – Poznań
18.02 – Szczecin
24.02 – Gorzów WLKP
25.02 – Zielona Góra
03.03 – Kraków
04.03 – Wrocław
10.03 – Katowice (SB Maffija Night)
11.03 – Lublin
24.03 – Gdańsk
25.03 – Łódź
31.03 – Bydgoszcz
01.04 – Białystok

 

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ