Dziś, 26.09, do sieci trafił „Level up” reprezentanta inicjatywy MaxFloLab, AeSPe.

Utwór i towarzyszący mu klip zwiastują album „Per aspera ad astra”. Na www.MaxFloSklep.pl trwa już pre-order płyty.

Możemy liczyć w nim na niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep i autograf artysty: “To utwór na mocnym bicie, który słuchacz może odebrać jako zwykłe bragga. Chciałem w nim jednak zawrzeć przekaz, który towarzyszy całej płycie” – mówi o swoim najnowszym singlu AeSPe.

  1. „Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, to opowieść o tym, co działo się w moim życiu pomiędzy debiutem w MaxFloLabie z płytą „Dystopia” a dniem dzisiejszym. Bardzo dobrze przyjęta płyta pozwoliła mi uwierzyć i nabrać pewności siebie. To był czas, w którym przekonałem się, że osiągnięcie celu jest tym przyjemniejsze, im trudniejsza jest droga do jego realizacji. I nie ważne, czy chodzi o muzykę, czy o życie prywatne – tłumaczy.

Za realizację powyższego klipu odpowiada grupa Salty Skills Films. Produkcją bitu zajął się
sam AeSPe.

„Per aspera ad astra”, czyli „Przez ciernie do gwiazd”, będzie 2. płytą AeSPe wydaną w
ramach inicjatywy MaxFloLab promującej artystów tych (póki co) mniej znanych, a zasługujących na uznanie szerokiego grona odbiorców. Będzie to jednocześnie 1. album rapera, jaki ukaże się w limitowanej wersji fizycznej, dostępnej wyłącznie na:
maxflosklep.pl. Na krążek trafi 14 premierowych utworów i 1 bonus track.

Autorem większości bitów będzie sam AeSPe. Gościnnie pojawią się też znani i cenieni: DonDe, JazBrothers, Funky Fella czy Premier Arena. W wersji cyfrowej płyta w całości dostępna będzie na kanale MaxFloRecTV – aby być na bieżąco, subskrybuj: MAXFLORECtv

Premiera wydawnictwa „Per aspera ad astra” 8 listopada br. Możecie już zamawiać je w
przedsprzedaży na maxflosklep.pl, otrzymując bonusy. W pre-orderze MaxFloSklep gwarantuje: niższą cenę, wysyłkę krążka na 2 dni przed premierą, pakiet wlep czy autograf artysty.

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ