“Do szybkiego zobaczenia” – premierowy klip od Wredny & ADHD!

Jest to drugi obraz promujący album duetu muzycznego WREDNY&ADHD, niosący nazwę “W SILE WIEKU”.

Gościnnie w utworze udzielili się tacy artyści jak: Nizioł Szajka, oraz Vander Konflikt.

Treść jaką niesie ze sobą przekaz zawarty w Klipie nie powinien być nikomu obojętny. Autor zdecydował się na przedstawienie tej historii, ponieważ współzałożyciel projektu Wredny, a personalnie Ś.P. Dawid Walaszczyk, po dwóch latach leczenia chemioterapią, przegrał walkę o życie z nowotworem w wieku 22 lat…

Utwór głównie ma na celu poszerzenie świadomości na temat alternatywnych metod leczenia chorób nowotworowych, uświadomienie wyboru pomiędzy akceptowanym społecznym zabójstwem/samobójstwem czy napiętnowaną społecznie samotną walką o życie.

Leczenie chorób nowotworowych olejem RSO to oczywiście jedna z wielu metod alternatywnej drogi powrotu do zdrowia. W internecie znajduję się mnóstwo pacjentów i ich przypadków, którzy nie zdecydowali się na powszechną walkę z chorobą. Uprzedzamy także o tym by podwójnie sprawdzać źródła wiedzy i nie stosować żadnych metod bez uprzedniego skonsultowania ze specjalistą.

Album W SILE WIEKU to dwupłytowe wydanie 22-óch utworów na przełomie lat 2013-2016, za których produkcję muzyczną w większości odpowiada sam Wredny. Pomimo tego faktu, że Dawid był bardzo utalentowanym producentem, to także nie stronił od zapisywania swoich myśli. Na pierwszych trzech utworach z płyty, będziecie mogli Go usłyszeć. Gościnnie na Albumie wystąpili tacy artyści jak: Nizioł, Bonus RPK, Kafar, Rest(DIXON37), Egon, Małach, Krimeson, Bartek BRT, Beron, Pluto, MSK, Vander, Sportowiec SCH, Ośwa, Mały,Koza(ZRK), Bedi, Emson, Hagen, Sandra Rusin.

Album został wydany niezależnym nakładem a jego sklepowa premiera datowana jest na 10-tego Marca. Album dostępny przedpremierowo na www.preorder.pl

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ