Tede w najnowszym wywiadzie udzielonym dla kanału NovyTV między innymi wypowiedział się na temat swoje trapowej twórczości i zwrócił uwagę na fakt, że taką muzykę robi już od 2011 roku, o czym świadczy płyta Dabl Blast nagrana w tamtym okresie.

Od płyty DBL w 2011 roku, ja robię tę muzykę, której jeszcze oni wtedy nie robili wszyscy“- twierdzi Tede i dodaje, że nie rozumie krytyki płyty “SKRRRT” za jej trapowy charakter, skoro albumy ją poprzedzające również takie były.

Przecież Vanillahajs jest w połowie trapowa, na Keptn’ są takie kawałki, na każdej płycie są takie kawałki, tylko zawsze było trochę takich, trochę takich, a tutaj po prostu wybraliśmy, że wszystko będziemy robić w jednym stylu. Dlatego to jest spójne i konsekwentne (…) to jest zamulone, bo takie miało być”- tłumaczy raper.

Jacek uważa również, że dopiero po czasie zrozumiał na czym polega prawdziwy Trap.

Raz, że to jest muzyka, ale trap to jest kurwo to, że goście siedzą na chacie (…) tam sprzedają dragi, tam kurwy robią lachę za hajs, a oni nagrywają kawałki. No my nie handlujemy dragami i nie jesteśmy alfonsami, ale reszta się zgadza“-wyjaśnia Tede.

Zdaniem rapera On wraz z członkami swojej wytwórni żyje w klimacie trapu cały czas, nieprzerwanie od 2013 roku.

My żyjemy w tym trapie, czyli w Naszym studiu, to jest jak drugi dom. Spędzam tam więcej czasu niż w domu (…) wychodzisz o 5, wracasz o 12 w nocy, to tak jakbyś tam spał”.

Teledysk: TEDE & SIR MICH – DZIUP L.A. / SKRRRT / 2017

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ