Te-Tris w nowym poście na swoim fanpage odpowiada na pytania zadawane przez swoich fanów.

Poniżej przedstawiamy kilka pytań i odpowiedzi:

 • Andrzej Stupakowski: Czy patrząc na siebie przez pryzmat wzlotów i upadków podczas kariery muzycznej chciałbyś aby Twój syn poszedł też tę drogą, czy może jednak aby muzyka pozostała w strefie tylko i wyłącznie hobby?
  Te-Tris: 
  Jego życie, jego wybory. Jako rodzic wolałbym, żeby miał bardziej stabilne hobby, ale wiem jak to jest w praktyce. Będę pomagać i podpowiadać, żeby nie popełniał moich błedów
 • Alkoholik Siergiej: Sprawdzasz podziemie? Jeśli tak, to kogo propsujesz z niego?
  Te-Tris: Nie wiem gdzie jest teraz granica między podziemiem a mainem. Z tego co nikt może nie znać, to rok temu trafiłem na gościa z Przemyśla. Absolutnie nie pamiętam ksywki, ale miał kozackie linijki. Jakby ktoś wiedział, to z góry dzięki za info.
 • Paweł Michalczuk: Jak oceniasz festiwale charytatywne w Polsce, ogólnie imprezy hh skierowane na cele charytatywne?
  Te-Tris: Każda inicjatywna, której celem jest pomoc zasługuje na uznanie. Tyle, że jestem za weryfikowaniem każdego organizatora. Z drugiej strony, brak trochę zrozumienia, że artysta odmawiający udziału w takiej imprezie, bo jest to 4ta taka propozycja w miesiącu, nie ma złej woli.
 • Marek Prach: Zawsze ciekawiło mnie czy czasem sobie słuchasz swoich utworów?
  Te-Tris: Po premierze mniej, ale słucham.
 • Stanisław Karwowski: Wyjaśnij proszę i skomentuj wers ,,macie styl jak Macierewicz”. To raz bym poprosił, a dwa – jakbyś mógł jakoś skomentować akcję z laikiem. Nie jestem jego fanem ani nie zamierzam go bronić, ale ty chyba tam oberwałeś najsłabiej. I ciekawi mnie co miał na myśli mówiąc że dajesz przekaz jak artykuł wyborczej. Wiadomo – nie jesteś nim, ale pewnie wiesz o co mógł się dowalić i o co mu chodziło.
  Te-Tris: Nie jestem entuzjastą zachowania, sposobu bycia, tonu wypowiedzi i pomysłów. Laika pytaj o co mu chodzi. Widocznie regularnie czytuje wyborczą i coś mu się skojarzyło. Każdy ma prawo do pisania, nawijania tak jak ma na to ochotę, tak jak każdy do wyrażenia swojej opinii, dopóki druga strona ma prawo się ni chuja nie zgadzać. And the beat goes on n on:)
 • Stanisław Słodyczka: Jest 2016 minęła ponad dekada odkąd rozwaliści podziemie. Czy wtedy zastanawiałeś się jak to się potoczy? Przewidywałeś kto z tamtych zawodników osiągnie jakiś sukces, kto ma największe szanse? A o sobie myślałeś, że będziesz miał większy fejm niż teraz?
  Te-Tris: Gdybym umiał cokolwiek przewidzieć, to siedziałbym na Karaibach z bańkami z totka:). Te silniejsze przetrwają, taka prawda. O sobie, hm, nader często słyszę, że jestem niedoceniany, więc to chyba większość słuchaczy oczekiwała/oczekuje, że to jeszcze jebnie. W sumie ja też, bo czemu nie:) Wkładam w to opór serducha i#zprdl uczciwie.
 • Jakub Chrząstek: Osobiście mam wrażenie, że po Twoim dissie na Kaena nie słyszy się o nim tak często, nie jest go tak pełno w Internecie. Uważasz, że to zasługa Twojego dissu? Masz z tego jakąś satysfakcję?
  Te-Tris: Nie wiem, bo nie śledzę kariery Kaena.

Więcej znajdziecie na fanpage Te-Trisa: WEJDŹ!

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ