Kiedy możemy spodziewać się oficjalnej premiery projektu Szlagier?

Pierwotnie zapowiadany album „Szlagier” powstały we współpracy Ero JWP, HZD Hazzidy, Pono i Szczura, który zapowiadany był na 28.04.2017 został dzisiaj przełożony na 19.05.2017.

Więcej informacji o albumie oraz teledyski promujące znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!

Zawartość albumu w preorderze zostanie poszerzona o dodatkową płytę, na której znajdzie się posse-cut „Prekursor”, w którym usłyszymy wielu gości m.in. z ZIP Składu, DIIL Gangu czy JWP. Dodatkowo opakowanie płyty zakupionej w preorderze wykonane będzie z innego materiału oraz wzbogacone o tłoczenie, a w całym zestawie znajdą się również wlepki oraz plakat.

Przełożenie premiery spowodowane jest chęcią wytwórni oraz składu Szlagier do dopracowania płyty oraz jej opakowania. „Opóźnienie w tym przypadku pozwoli na wydanie całej płyty w naprawdę kozackiej formie. Całemu składowi zależy na świetnym brzmieniu i nieszablonowej okładce – chcąc spełnić oczekiwania raperów i zaskoczyć słuchaczy zdecydowaliśmy się na przełożenie premiery płyty na 19.05.2017.” – mówi Maciej Dziedzic z DistrictAREA.

Płytę w cenie 34,99 PLN można zakupić w sklepie wytwórni www.districtarea.pl lub na stronie płyty www.projektszlagier.pl.

Szlagier to projekt powstający we współpracy czterech osób – Pono (Zip Skład), Ero (JWP Crew), Hudego HZD (DIIL Gang) oraz Szczura (JWP Crew). Nadchodzący album trafi w muzyczne gusta osób spodziewających się produkcji w klasycznym stylu, jednakże zaskoczy również nowoczesnymi brzmieniami. Połączenie reprezentantów trzech składów owocuje nieszablonowymi pomysłami i wysoką jakością całej produkcji, której potwierdzeniem są chociażby produkcje Szczura czy mastering Otrabarwa Studio.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ