46587

Szad odpowiada swoim byłym kolegom z Trzeciego Wymiaru

Wszystko zaczęło się kilka dni od słów Szada, iż czeka na beef (całość znajdziesz: tutaj!). Na odpowiedź Nullo, Porka i Creona nie trzeba było długo czekać (wspólny komentarz znajdziesz: tutaj!).

Poniżej znajdziecie najnowszy wpis Szada dotyczący zaistniałej sytuacji:

Moje małe, wrogie, wałbrzyskie robaczki – potomkowie starych kapusiów i złodziei wraz z przyjaciółmi, mam dla was kilka słów prawdy… Czytając wasze bezradne kłamstewka i latami pielęgnowane kompleksy zrobiło mi się lżej. Pokazaliście bowiem całej Polsce, a przede wszystkim mojej rodzinie, przyjaciołom i normalnym ludziom kim jesteście… Trochę nam was żal, ale tylko trochę ;) Mógłbym w waszym małym stylu wylać prawdę o każdym z was z osobna, tylko po co i jaki popłoch wprowadziłoby to w wasze zgnite towarzystwo?! Przykro mi, że nie układa wam się w życiu, tak jak byście chcieli, ale to czy jesteście szczęśliwi i żyjecie w dobrobycie zależy tylko od was samych. Myślę, że nie ma już potrzeby disować przestraszonych i zagubionych byłych kolegów, bo zdisowała ich właśnie wasza waleczna postawa robaczki! Ponadto musieliby pisać wspólną odpowiedź, tak jak oświadczenie, przez kilka miesięcy :).

Patrycjuszu i Krzysztofie zrozumcie, że nie mogę już prowadzić was za rączkę, ponieważ teraz muszę za rączkę prowadzić własnych synów.

Dziękuję też dobrym i normalnym ludziom za powstrzymanie emocji i przeczekanie z klasą!

A teraz robaczki jeśli znów musicie, zapraszam ponownie do obrażania mnie i mojej rodziny tu na facebooku lub na glamrapie… Niech mocz będzie z wami ;)

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ