Szkoła nie jest dla mnie. Dla mnie są pieniądze, rodzina i znajomi” – mówi Bedoes

Bedoes 21. kwietnia będzie obchodził swoje 19 urodziny. Reprezentant SB Maffiji niedawno wypuścił swój legalny solowy album, pt. “Aby śmierć miała znaczenie”, który w debiucie na Olisie w dniach sprzedaży 17.02.-23.02.2017 zajął pierwsze miejsce (INFO!).

Co z prywatnym życiem Bedoesa? Wiemy, że na zakończył swoją edukację i właśnie w najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez portal glamrap.pl została ta kwestia poruszona: “Ostatnio mój menadżer się zapytał ile lat miałem w 2005, to się zastanawiałem 10 minut, bo nigdy nie byłem dobry z matematyki. Ale czy żałuję tego? W tygodniu, jak moi wszyscy inni koledzy chodzą do szkoły, bo po prostu są w takim wieku. Natomiast to co boli, to to, że w tygodniu, na przykład we wtorek jest po prostu stypa. Nie ma co robić. Ale nie żałuję tego. Nawet moja mama mówi: <<krzyczałam na Ciebie, krzyczałyśmy na Ciebie z babcią, że rzucasz tę szkołę, że nic z Ciebie nie będzie>>. A ja teraz wiesz, nie będę rzucał liczbami, ale jest generalnie… spoko (śmiech)“.

Dzięki determinacji oraz rosnącej popularności Bedoes łamie stereotypy, iż bez matury, a za czym idzie bez studiów nie da się osiągnąć sukcesu: “ja będę miał w kwietniu 19 lat i sobie kupuję w przyszłym miesiącu Range Rovera. No to kurwa…” – mówi z radością.

Nie wiem, jak mi się znudzi to się za to zabiorę. Słuchaj, ja nie jestem głupi, tylko mi się nie chciało do tego przykładać. Ja w ogóle też nie jestem za ocenianiem ludzi. Szkoła nie jest dla mnie. Dla mnie są pieniądze, rodzina i znajomi” – dodaje na zakończenie.

TELEDYSK: Bedoes & Kubi Producent (ft. Solar, Białas) – „Hymn”

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

2 KOMENTARZE

  1. nie kumam tej nowej fali, ale tego typa propsuje, nie jest głupi, jest oryginalny, każdy o nim gada a uliczniacy już spinają dupsko, choćby za to szacunek. miałem typa za kasztana ale po tym że choćby zna angielski w wywiadzie dla popkilera widać że nie jest analfabetą.

  2. JAK NIE UMIE POWIEDZIEC ILE LAT MIAŁ W 2005 (2005 ROK BYŁ 12 LAT TEMU, CZYLI OD SWOJEGO WIEKU ODEJMUJEMY 12 LAT I MAMY WYNIK – PROSTA MATEMATYKA) TO JEST ON JEDNAK TROCHE UŁOMNY…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ