Kiedy usłyszymy nową płytę Sprzymierzonych?

Od czasu pierwszej i jak na razie jedynej płyty szczecińskiej ekipy Sprzymierzeni – „Nadchodzimy”, minęło 6 lat. Materiał stworzony przez Sochana, Pirata, Kondzia WAP oraz Cieślę, liczył czternaście utworów, w tym jeden remix. Gościnnie pojawił się tylko Kafar z Dixon37 w utworze „Pytasz”.

Pełny odsłuch albumu “Nadchodzimy” znajdziecie: TUTAJ!

Aktualnie skład jest w trakcie nagrywania nowej płyty „SPR 2 – Sama PRawda”: „W tej chwili skupiliśmy się tylko na płycie „Sama PRawda”. Nasze solowe projekty zeszły na drugi tor i stwierdziliśmy, że najpierw wydamy płytę jako Sprzymierzeni, a dopiero później zrobimy solowe albumy” – przekazuje Sochan.

Redakcja rap-news.eu postanowiła dowiedzieć się, na jakim etapie jest jej powstawanie: „Playlista już jest, wstępnie dogadani goście, praktycznie wszystkie zwrotki są napisane. Ja mam do napisania dwie zwrotki, Pirat i WAP bodajże po jednej. Cieśla, tak jak przy pierwszej płycie, udziela się w kawałkach, które mu najbardziej podchodzą, więc ma tych kawałków mniej” – dodaje reprezentant SPR.

Druga płyta, tak samo jak pierwsza, nagrywana jest w tym samym studiu: „Studio się rozwinęło, także jakość będzie konkretna”.

Jak dalej opisuje projekt „Sama PRawda”, Sochan: „Mamy kilka swoich bitów i kilka kradzionych, więc będziemy podsyłali akapele do producentów, żeby zrobili nam remiksy. Mamy kilku zaufanych, którzy odpowiadają naszej wizji, dlatego o bity się nie martwię. Choć jak ktoś miałby jakąś perełkę, to z miłą chęcią ją przyjmiemy i dobrze się zaopiekujemy. Nagrane mamy już 8 kawałków, więc jesteśmy mniej więcej w połowie nagrywki. Do końca listopada na 100% będziemy mieli wszystko nagrane. Sprawy gości i masteru zapewne opóźnią to wszystko, więc bardziej prawdopodobna data wydania to pierwszy kwartał 2017. W 2016 roku będziemy chcieli zrobić konkretny klip do singla i zacząć powoli promocję płyty”.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ