2443324342

Spinache „Goldie” – pierwszy singiel zapowiadający nowy album!

Zaraz po wakacjach ukaże się nowy studyjny longplay Spinache’a – pochodzącego z Łodzi kompozytora, producenta i wokalisty.

Singlowy “Goldie” to wciągająca i szczera narracja artysty świadomego swojej wartości i przebytej drogi. Nowoczesna i lekko mroczna warstwa muzyczna współgra z nietuzinkowym klipem, stworzonym przez ekipę The New Black.

Do współpracy przy utworze Spinache zaprosił Stana Michalaka – cenionego basistę i stypendystę Alban Berg Fundation w Wiedniu – związanego przez wiele lat z artystyczną sceną Berlina.

Paweł “Spinache” Grabowski łączy w sobie niebagatelne doświadczenie z bardzo świeżym spojrzeniem na muzykę. Jako kompozytor, producent, wokalista i tekściarz artystyczny warsztat doskonali od połowy lat 90. Niegdyś związany mocno ze sceną hiphopową (Thinkadelic, Obóz TA, Red &Spinache), od kilku lat mocno eksploruje nowe brzmienia już jako solowy twórca (longplay “Spinache”, Urban Rec 2014). Obecnie trwają pracę nad jego nowym studyjnym albumem, który ukaże się na jesieni 2016.

Sprawdź Spinache na:
– spinache.pl
– www.facebook.com/spinache.music/
– www.instagram.com/spinache.music/

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ