Hinol ma jeszcze bardzo duże możliwości” – podkreśla Jano

Jano lada dzień oficjalnie wypuści swoją debiutancką solową płytę “Senna powieka” (preorder!), w trakcie tworzenia jest już trzecia płytą Polskiej Wersji (info!), ale pierwsze kroki ku solowej płycie robi HNL: “Nie chciałbym na razie nic zdradzać. Chciałbym posłuchać Hinola solo. Myślę, że jeszcze bardziej by się otworzył, też by się bardziej pokazał. Tutaj (jako Polska Wersja – dodaje red.) musimy się dzielić, fajnie to oczywiście pasuje, bo my się bardzo dobrze rozumiemy, przyjaźnimy się na co dzień. Ale jednak sam Hinol – myślę, że to by mogło zrobić różnicę na scenie i to taką potężną” – mówi Jano w rozmowie z rap-news.eu.

Hinol ma jeszcze bardzo duże możliwości, i wokalne, i teksty – ma bardzo otwarty umysł. Ludzie na pewno czekają na tę płytę. Myślę, że ona by bardzo dobrze poszła i zrobiłaby różnicę w tym polskim rapie” – dodaje, będąc pod wrażeniem swojego kompana z zespołu.

Niedawno w rozmowie z rap-news.eu, sam Hinol mówił pół serio, pół żartem: “myślę nad swoją solową płytą już chyba od 6 lat” (info!) – czy 2017 rok to czas premiery? Przekonamy się w ciągu kilku nadchodzących miesięcy.

SUBSKRYBUJ! kanał Rap News na Youtube!

WYWIAD: JANO POLSKA WERSJA VS RAP-NEWS.EU | SENNA POWIEKA

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ