fot. P.Takepicture

Pod koniec września będzie miała miejsce premiera kolejnej części książki, zatytułowanej „To nie jest hip-hop. Rozmowy”. Spisana przez Jacka Balińskiego i Bartka Strowskiego publikacja – podobnie jak jej poprzedniczka – będzie zawierała 20 rozmów z czołowymi przedstawicielami polskiej sceny hip-hopowej. W pierwszej części mogliśmy przeczytać wywiady z takimi postaciami jak Steez, Wini, Pezet, czy Włodi. Rozmówcy „To nie jest hip-hop. Rozmowy II” są ujawniani stopniowo.

W tym gronie znajdą się, m.in. Solar i Białas, czyli założyciele i reprezentanci wytwórni SBM Label (wcześniej SB Maffija). Dlaczego postanowili wziąć udział w tym projekcie? – Nie była to ciężka decyzja, bo pierwsza część spotkała się z fajnym odbiorem. Ja zawsze byłem entuzjastą takich pozycji, mówiących o polskim hip-hopie. – przekazał Solar.

Raperzy opowiedzą historie, które wcześniej nie były poruszane na forum publicznym. Poznamy, m.in. bardzo interesujący wątek o niedoszłym rozpadzie SBM: – Wszystko to, co się dzieje, mogło się tak naprawdę nie wydarzyć. – powiedział Białas. Szczegóły poznamy po premierze książki „To nie jest hip-hop. Rozmowy II”, którą można zamawiać w preorderze na stronie wydawnictwa No Dayz Off.