Solar gościnnie na “Bejbi” Beteo

Już jutro, 18 maja ukaże się kolejny teledysk Beteo promujący jego drugi solowy album i pierwsze oficjalne wydawnictwo nakładem SB Maffija Label – krążek “Bejbi”. Teledysk zrealizowano do bangera “Nie wiesz nic” z gościnnym udziałem Białasa.

Oficjalna premiera albumu 26 maja, a my mamy przyjemność zaprezentować kolejnego z gości, którzy pojawią się na płycie. W wyprodukowanym przez Lanka tracku “Ruchy” usłyszymy Solara. Do “odkrycia” zostało jeszcze trzech tajemniczych gości, a materiał już teraz można zamawiać w preorderze na sbstuff.pl, w wersji podstawowej oraz rozszerzonej z limitowaną ilością promocyjnych czapek z logo albumu.

Więcej informacji o albumie – Beteo “Bejbi” znajdziecie na rap-news.eu: wejdź!

Beteo – rocznik ‘95, a już doświadczony zarówno w kwestiach rapowych jak i melanżowych. Jego nowa płyta “Bejbi”, która trafi na półki w maju 2017 roku to kolejny newschoolowy koktajl w którym mieszają się beztroska, postmelanżowa gorycz, łatwy sex, trudne związki oraz rozterki związane z wchodzeniem w dorosłość.

Pochodzący ze Świebodzina raper dał o sobie znać już bootlegiem “Stay Swag”, a potem materiałem “Jeden Jedyny”. Od 2014 roku zmieniło się sporo i to co na początku wydawało się nie do zaakceptowania w Polsce, dziś sprawia wrażenie jakby Beteo wyprzedził swoje czasy.

Liczba hitów na jego koncie nieustannie rośnie – od “Nie Chcę”, przez “Pole Min” z Białasem po “Przejazd” z ReTo i Żabsonem czy “Raz” z Bedoesem. Pełna chwytliwych melodii i bangerowych  bitów płyta “Bejbi” przynosi kolejne z nich – jak numer tytułowy czy docierające coraz szerzej “Czego?!”, a Beteo nie zwalnia tempa i pracuje już nad kolejnymi numerami.

Autor zdjęcia Solara: Michał Długokęcki

TELEDYSK: Beteo – „Bejbi” | SB Maffija

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ