Kolejne aktorskie doświadczenie reprezentanta Stoprocent!

Kilka dni temu do sieci trafił oficjalny zwiastun zapowiadający film “TOTEM” |SPRAWDŹ|, w którym jedną z głównych ról zagra Sobota. Obok niego w filmie zagra również… Popek.

Jak się okazuje “TOTEM” nie jest jedyną filmową produkcją, w której wystąpi szczeciński raper. Bierze on również udział w nagraniach najnowszego kontrowersyjnego filmu Patryka Vegi “KOBIETY MAFII”, którego premiera planowana jest na koniec lutego 2018 roku.

Opis:
Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję “nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie “Futro” (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ