fot. @SobotaFlow

6 kwietnia, Sobota był jednym z uczestników finału akcji charytatywnej z kalendarzem, który został wydany przez Kruk’s Different„Dzikie koty”. Gala miała miejsce w warszawskiej restauracji SteakHouse Evil.

Podczas wywiadu udzielonego Grzegorzowi Czepułkowskiemu dla flesz news, szczeciński raper został zapytany przez prowadzącego, co myśli o wydarzeniach organizowanych przez takie gale, jak przykładowo – Fame MMA. Co odpowiedział?

– Nie ukrywam, że rozmowy z moją osobą są prowadzone. Jestem w stanie wyjść, pobić się za jakąś stawkę i troszkę „popajacować” oraz zrobić show. Ale nie chciałbym wziąć udział w gali, na której biją się kabareciarze. Chciałbym móc się zmierzyć z innymi celebrytami: aktorami, muzykami… Youtuberzy, czy Godlewska – nie chciałbym stanąć w jednym szeregu z tymi ludźmi. – odpowiedział Sobota– Jeśli organizatorzy zadbają o to, żeby te walki nie były tylko cyrkiem, ale tak naprawdę błazenadą dla tych ludzi (…) to ja chętnie wezmę w tym udział. Na razie wygląda to, jak gala dla upadających gwiazd, bądź początkujących idiotów. – dodał.