fot. @ciociaewaaa_foto

„Karmagedon” Tede i Sir Micha, to jedna z najciekawszych tegorocznych propozycji w polskim Hip-Hopie. Materiał ukazał się nakładem wytwórni NWJ przy wsparciu dystrybucyjnym Asfalt Records (Asfalt Distro).

Jak się właśnie okazuje, wśród słuchaczy twórczości TDF-a znajduje się również Słoń. Reprezentant WSRH postanowił w kilku słowach wypowiedzieć się o warszawskim raperze: – Nowa płyta bardzo spoko. Jak każdy miał lepsze i gorsze momenty w swojej karierze a nakurw*a już ponad 20 lat. – napisał twórca „Mutylatora” na Instagramie.

Słoń ujawnił również, który utwór z repertuaru szefa NWJ/Wielkie Joł ceni sobie najbardziej. Co ciekawe, jego faworytem nie jest żaden kawałek z nowszych propozycji Tede a „833.333 PLN” z projektu „Znasz Zasady” z 1998 roku. Wówczas na tej kompilacji znalazły się dwa utwory formacji TrzyHa („833.333 PLN i „Mam moc”):

  • Za kawałek „833.333 PLN” (w tej wersji ze „Znasz Zasady”) props dożywotni. To jest chyba pierwszy taki „hustlerski” kawałek w PL i tam serio padały mocne wersy. – oznajmił Słoń.