Skajs jako Fabio promuje „Kicz-core” mixtape

Już w najbliższy piątek 21 kwietnia w stołecznym klubie DZiK odbędzie się huczna celebracja premiery 2-płytowego mixtape’u „Kicz-core”. Za projekt ten – będący zaskakującym połączeniem bezkompromisowych tekstów i luzujących beatów – odpowiada Fabio, czyli sceniczny alter ego Skajsa z ekipy Warsztatyhiphop.pl.

Oficjalna video-zapowiedź wydarzenia:

W pierwszy poświąteczny piątek o wirujący „DZiK-i” parkiet zadbają: Myszon (6T’s Club), DJ Anusz (Rap History Warsaw) oraz DJ Howay Money. Przewidziana na ten wieczór kicz-core’owa selekcja to soul, funk, newschool, hip-hop, reggae, rock’n’roll i wszystko, co tylko przyjdzie do głowy trójce selektorów. Od klasycznych bangerów, po newschoolowy rap i spitchowane wokale; od eterycznych i sensualnych ballad po ostre i wulgarne manifesty. Spodziewajcie się niespodziewanego i jednej z najgorętszych wiosennych imprez na Belwederskiej 44a.

Wydarzenie na Facebook’u: DOŁĄCZ!!!

Gospodarzem wieczoru będzie szalony Fabio, który po kilku latach milczenia dał wreszcie o sobie znać zapowiadanym od dłuższego czasu kicz-core’owym projektem. Kolejne utwory z tego 2-płytowego albumu publikowane są na yt kanale: WEJDŹ!!! My tymczasem przypominamy najnowszy klip do utworu „Miała w sobie soul”:

Oprócz Fabia za mikrofony chwycą w odpowiednich momentach także: Proceente, Muflon, Zaginiony oraz Gospel.

Wstęp: 10 zł pierwsze 100 osób / 20 zł
Do każdej wejściówki dodawany jest mixtape „Kicz-Core” 2CD za „płać ile chcesz”.

Kicz-Core Party
21.04.2017 | DZiK
ul. Belwederska 44a
Start: 21:00

ZOSTAW ODPOWIEDŹ